Międzynarodowy Kongres "Medycyna Drobnych Ssaków w Praktyce"

Gryzonie, zajęczaki i małe ssaki
Razem z dr Jakubem Kliszczem mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na Międzynarodowy Kongres "Medycyna Drobnych Ssaków w Praktyce", który odbędzie się 27-28 maja 2023 w Warszawie.
Kongres w całości będzie poświęcony diagnostyce i leczeniu m.in królików, świnek morskich, szynszyli i szczurów 🐇🐹🐀🐁
To dla nas niebywały zaszczyt, że taki autorytet jak Assoc. Prof.MVDr, PhD, Dip ECZM Vladimir Jekl 🇨🇿 przyjął nasze zaproszenie i zgodzić się zostać naszym głównym prelegentem 🗣
Ponadto wystąpią także cenieni polscy specjaliści jak: Lek.wet. Jakub Kliszcz, Lek. wet. Agnieszka Wdowiarska, Lek.wet. Jakub Fatyga oraz lek.wet. Aleksandra Małek-Sanigórska, którzy zaprezentują 🇵🇱 spojrzenie na tematy poruszane przez prof. Jekla.
Kongres będzie tłumaczony symultanicznie z 🇬🇧 na 🇵🇱 (w przypadku wykładów prof. Jekla) oraz z 🇵🇱 na 🇬🇧 (w przypadku wykładów polskich wykładowców), ponieważ spodziewamy się również uczestników z zagranicy.
Zapraszamy studentów i lekarzy weterynarii, a zwłaszcza tych zajmujących się zwierzętami egzotycznymi na co dzień do zapoznania się z naszym programem, nad którym tak długo pracowaliśmy, aby spełniał Wasze oczekiwania 👌
Jeśli jesteś gotowy na intensywne dwa dni wypełnione po brzegi medycyną zwierząt egzotycznych począwszy od gastroenterologii z elementami USG chorobami górnych dróg oddechowych i stomatologii 🦷 z elementami RTG ☢️, a skończywszy na szeroko pojętej geriatrii i intensywnej terapii 🩺💉🩸➡️ zapisz się już dziś ➡️ www.vetproakademia.pl/kongres-pl
Nasz Kongres objęty jest Patronatem Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.
📣 Dodatkowo wieczorem, po pierwszym dniu Kongresu - zapraszamy Was serdecznie na egzokoktajl party, aby móc lepiej poznać naszych prelegentów🗣 i innych lekarzy zajmujących się się medycyną zwierząt egzotycznych 🤝 oraz aby uczcić 🥳🥂 to, że możemy się w końcu spotkać w tak licznym gronie po długim okresie pandemii.
Ale to nie wszystko!
Zapraszamy również pasjonatów stomatologii 🦷26.05.2023 ( piątek) na Przedkongresowe Warsztaty Stomatologiczne Masterclass, które poprowadzi:
👤 Assoc. Prof. MVDr, PhD, Dip ECZM Vladimir Jekl oraz
👤 lek.wet. Jakub Kliszcz.
Więcej informacji o warsztatach znajdziesz ⬇️ wwww.vetproakademia.pl/przedkongresowe-warsztaty-pl
Partnerem głównym Kongresu "Medycyna Drobnych Ssaków w Praktyce" oraz Przedkongresowych Warsztatów Stomatologicznych Masterclass została firma Medif Veterinary.
Nie może Was zabraknąć!

Lokalizacja

Cykady 2, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Hotel Mercure Ursus Station

Assoc.Prof. MVDr, PhD, Dip ECZM Vladimir Jekl

Lek. wet. Jakub Kliszcz

lek.wet. Agnieszka Wdowiarska

lek.wet. Aleksandra Małek-Sanigórska

lek.wet. Jakub Fatyga

  • Organizator: Międzynarodowy Kongres "Medycyna Drobnych Ssaków w Praktyce"
    www.vetproakademia.pl
Importuj do Kalendarza Google