"LĘK SEPARACYJNY PSÓW okiem specjalisty praktyka"

Behawiorystyka
WYJĄTKOWA NOWOŚĆ ❗🔥 LĘK SEPARACYJNY OKIEM SPECJALISTY PRAKTYKA ❗🐶
Szkolenie online z nietuzinkowym prelegentem - dyplomowanym zoopsychologiem i instruktorem szkolenia psów Magdaleną Gutowską, znaną w sieci jako Zrozum Psa - Magdalena Gutowska - Zoopsycholog, Trener Psów ❗
Niezmiernie cieszymy się z tej współpracy szkoleniowej - dzięki niej będziemy w stanie przekazać Wam ogrom praktycznej wiedzy w zakresie lęku separacyjnego u psich pacjentów.
Temat jest dla nas niezwykle ważny ze względu na ogromną ilość przypadków, które natężyły się w okresie pandemii i pracy zdalnej, a także niezdiagnozowanych psów oraz błędnie prowadzonych, schematycznych terapii. 🐾
Nasza prelegentka, która specjalizuje się w pracy z takimi właśnie przypadkami przekaże Wam ogrom praktycznej wiedzy z unikatowymi schematami terapii podpartymi latami praktyki opierając się na konkretnych pacjentach!
A wszystko to zwieńczone 60 dniowym materiałem do nagrania, wyjątkowymi materiałami szkoleniowymi i możliwością zadawania pytań na żywo ❗🔥
Dla kogo jest to szkolenie?
- behawiorystów i zoopsychologów,
- lekarzy i techników weterynarii,
- opiekunów psów.
Zakres szkolenia:
1.Informacje ogólne - czym jest lęk separacyjny, skąd się bierze, czy i jak możemy mu zapobiec. Mity i stereotypy. Odpowiedz na pytanie: "Czy to Twoja wina człowieku, że Twój pies cierpi?" oraz "Czy psychofarmakologia faktycznie jest konieczna w terapii lęku separacyjnego?".
2. Różnicowanie: lęk separacyjny, frustracja separacyjna czy nuda? Jak poprawnie zdiagnozować problem i jak różnicować plan treningów behawioralnych (wszystko poparte nagraniami video).
3. "Coś tu nie działa!" - czyli dlaczego w terapii lęku separacyjnego nie używam klatki krenelowej ani smaczków? Nie do końca działające metody pracy z lękiem separacyjnym oraz wytłumaczenie dlaczego jesteś teoretycznie na dobrej drodze, a jednak popełniasz fundamentalne błędy.
4. Poprawny i skuteczny plan terapii behawioralnej po diagnozie LS. Szczegółowe, omówienie zasad, które należy wprowadzić oraz dokładny plan treningów behawioralnych koniecznych do wyprowadzenia psa z problemu.
5. Studium przypadków - nagrania video i dokładne omówienie konkretnych przypadków psów cierpiących na lęk separacyjny z omówieniem planu pracy behawioralnej, postępów i użytej farmakologii.
W cenie szkolenia:
- 5 x 60 min wykładu na żywo wraz z możliwością zadania pytań do prowadzącej oraz sesją Q&A,
- 60 dni dostępu do nagrania ze szkolenia 🔥
- materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed szkoleniem),
- certyfikat uczestnictwa.
Cena: 299,00zł (Wystawiamy fakturę VAT)
Wszystkie szczegóły naszych wydarzeń oraz rejestrację znajdziecie tutaj ⬇

zoopsycholog Magdalena Gutowska

Swoją przygodę z pracą z psami zaczęła 10 lat temu. Od tego czasu stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę i umiejętności zarówno jako behawiorysta, jak i trener psów. W mediach społecznościowych znana jako @zrozumpsa. Taka też jest jej misja: zrozumieć i pomóc psom. Na co dzień pracuje z psami lękliwymi i agresywnymi. Uczy jak wychować szczeniaka na super psa czy jak psiaka przygotować na pojawienie się nowego członka rodziny. Prowadzi szkolenia grupowe i indywidualne, a także spacery socjalizacyjne i klasy komunikacji, podczas których tłumaczy co mówią psy i czego w danej sytuacji potrzebują. Jej najmocniejszą stroną jest praca z problemami separacyjnymi psów i farmakologiczne wsparcie terapii behawioralnych. Pomogła tysiącom psów i ich ludzi. Znana jest również z bardzo ludzkiego podejścia do klienta. Jako opiekunka (aktualnie) dwóch wcale nie łatwych psiaków epatuje z klientami, którzy trafiają do niej często w bardzo ciężkim stanie emocjonalnym i w sytuacjach podbramkowych.

  • Organizator: "LĘK SEPARACYJNY PSÓW okiem specjalisty praktyka"
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google