Kurs "Cytologia nowotworów skóry psów i kotów"

CytologiaDermatologia

Z przyjemnością zapraszamy na kurs „Cytologia nowotworów skóry”, który odbędzie się 7 września 2022 r. w sali wykładowej Gabinetu Dermatologicznego dla Psów i Kotów DERMAWET przy ul. Odyńca 37 lok. 1/2 w Warszawie.

Kurs będzie prowadzony przez Joannę Karaś-Tęczę, lekarkę od lat specjalizującą się w dermatologii weterynaryjnej i cytologii dermatologicznej, znaną z wykładów w kraju i za granicą.

To już ostatnia część naszego popularnego i cenionego cyklu kursów dotyczących cytologii skóry, a jej tematyka to nowotwory skóry od A do Z.

W kursie bierze udział nie więcej niż 18 osób, co gwarantuje wysoki stopień interakcji pomiędzy uczestnikami a wykładowcą podczas praktycznej części kursu. Zajęcia zaczynają się o godz. 8:30, a kończą około 18:30, przy czym godzina zakończenia zajęć może nieco odbiegać od planu w zależności od tego, ile czasu będą wymagały zajęcia praktyczne i jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. Program kursu znajdą Państwo poniżej.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1700 zł brutto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunch, których koszt wliczony jest w cenę. Uczestnicy otrzymują materiały kolorowe.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Plan kursu „Cytologia nowotworów skóry psów i kotów”

8:30-13:15 część teoretyczna podczas której zostaną omówione szczegółowo WSZYSTKIE nowotwory skóry - złośliwe i łagodne - pod kątem cech morfologicznych (podczas tej sesji przewidziana jest 20 minutowa przerwa kawowa)

13:15-14:00 przerwa na lunch

14:00-18:30 wspólne oglądanie preparatów - do analizy dostępne będą wszystkie nowotwory skóry - łatwe i trudne, ale dobór preparatów ma charakter dydaktyczny, a to oznacza, że na każdym preparacie można się dużo nauczyć

Lokalizacja

Gabinet Dermawet - Warszawa, Odyńca 37, Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Gabinet dermatologiczny dla Psów i Kotów "Dermawet"

Joanna Karaś-Tęcza

  • Organizator: Kurs "Cytologia nowotworów skóry psów i kotów"
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google