Immunofenotypizacja chłoniaków i białaczek metodą cytometrii przepływowej

Diagnostyka laboratoryjnaOnkologia
Zapraszamy serdecznie na nasz kolejny webinar❗
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak dokładnie przeprowadza się immunofenotypizację chłoniaków i białaczek❓
A może macie wątpliwości co do tego, dlaczego warto badać fenotyp komórek nowotworowych❓
Jeśli tak, to temat naszego webinaru jest idealny dla Was❗
W trakcie naszego wydarzenia omówimy następujące kwestie:
🔬 Immunofenotypizacja chłoniaków i białaczek - na czym polega badanie?
🤔 Dlaczego warto oznaczać fenotyp komórek nowotworowych?
📊 Interpretacja i omówienie przykładowych wyników badania.
Dołączcie do nas i poszerzcie swoją wiedzę na temat znaczenia immunofenotypizacji w diagnostyce nowotworów krwi. To doskonała okazja, aby zrozumieć, jakie informacje można uzyskać dzięki cytometrii przepływowej i jakie korzyści to niesie dla Waszych pacjentów.
Link do wydarzenia: http://bit.ly/Webinar_Vetlab

𝒅𝒓 𝒉𝒂𝒃. 𝒏. 𝒘𝒆𝒕. 𝑨𝒍𝒆𝒌𝒔𝒂𝒏𝒅𝒓𝒂 𝑷𝒂𝒘𝒍𝒂𝒌

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, od początku swojej kariery związana z Katedrą Farmakologii i Toksykologii. Pasjonatka wykorzystania i rozwoju techniki cytometrii przepływowej w diagnostyce i terapii chorób nowotworowych u zwierząt. Doświadczenie w zakresie cytometrii przepływowej zdobywała w trakcie licznych szkoleń i staży zagranicznych między innymi na Uniwersytecie Weterynaryjnym w Wiedniu, Uniwersytecie w Saragossie, Uniwersytecie w Padwie czy Iowa State University. Prowadzi pionierskie, interdyscyplinarne badania naukowe w dziedzinie weterynaryjnej onkologii doświadczalnej i onkologii porównawczej, we współpracy z badaczami z kraju i zagranicy. Za cele naukowe stawia rozwój onkologii porównawczej w zakresie wykorzystania technik biologii molekularnej w diagnostyce nowotworów u psów oraz opracowywanie terapii celowanych molekularnie o potencjalnym zastosowaniu w medycynie weterynaryjnej i medycynie człowieka. Autorka kilkudziesięciu oryginalnych publikacji naukowych z listy filadelfijskiej z zakresu onkologii weterynaryjnej, wielokrotnie wyróżniana za osiągnięcia naukowe.

  • Organizator: Immunofenotypizacja chłoniaków i białaczek metodą cytometrii przepływowej
    Vetlab sp. z o.o. to innowacyjna firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań laboratoryjnych dla weterynarii. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom, oferuje kompleksowe usługi diagnostyczne, zapewniając precyzyjne wyniki badań weterynaryjnych. Vetlab to partner, na którym lekarze weterynarii mogą polegać, dbając o zdrowie zwierząt.
Importuj do Kalendarza Google