HEMATOLOGIA W GABINECIE INTERNISTY – KURS ONLINE

Diagnostyka laboratoryjnaEndokrynologiaImmunologia

Intensywny i kompleksowy, ten 6-tygodniowy kurs hematologii dla internisty, to prawdziwa kopalnia wiedzy i doświadczenia, przekazywana przez niepowtarzalną lek.wet. Annę Kot-Andrzejewską.

Dzięki ponad 30h nagrań wideo i ogromne liczbie materiałów dodatkowych dowiesz się, między innymi kiedy warto wykonać badania i jak pobrać krew (bez bólu i stresu dla wszystkich zaangażowanych), przeprowadzić analizę hematologiczną i zinterpretować wyniki morfologiczne, jak zdiagnozować, a następnie zaopiekować się pacjentem z niedokrwistością oraz jak wiele informacji mogą dostarczyć Ci układy biało- i czerwonokrwinkowy czy wygląd płytek krwi.

Dołącz do nas, ucz się wygodnie i zgodnie z własnym kalendarzem, gdzie i kiedy zechcesz, zdobywając cenną wiedzę, którą zastosujesz w swojej codziennej praktyce!

Kurs obejmuje:

 • 5 rozbudowanych modułów - łącznie ponad 30 godzin nagrań wideo podzielonych na łatwiejsze do przyswojenia fragmenty (5-20 min),
 • Materiały dodatkowe do pobrania - notatki, diagramy, protokoły, wzory, a wszystko to dostępne przez 6 miesięcy od rozpoczęcia kursu,
 • Autorski zeszyt ćwiczeń ułatwiający Ci organizację nauki,
 • Indywidualnie sprawdzane zadania domowe w postaci zagadek klinicznych - żadnych referatów, sama praktyka i nasz feedback,
 • Quizy pozwalające Ci sprawdzić swoją wiedzę przed i po każdym module,
 • 5 sesji Q&A - zadawaj anonimowe pytania do każdego modułu,
 • Dwa terminy egzaminu końcowego - dostęp do nagrań masz przez cały ten czas!
 • Imienny certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu oraz uprawniający do uzyskania punktów edukacyjnych

Program kursu - kolejne moduły merytoryczne udostępniane są w każdy poniedziałek, punktualnie o 8:00, na naszej dedykowanej platformie online: 

 • 9 września 2024 - Moduł 1 - Podstawy badania krwi: wskazania, probówki i pobieranie. Układ czerwonokrwinkowy, morfologia komórek.
 • 16 września 2024 - Moduł 2 - Analiza hematologiczna i interpretacja wyników morfologicznych. Badania dodatkowe stosowane u pacjentów z problemami hematologicznymi.
 • 23 września 2024 - Moduł 3 - Układ białokrwinkowy, płytki krwi oraz krzepliwość.
 • 30 września 2024 - Moduł 4 - Niedokrwistość.
 • 7 października 2024 - Moduł 5 - Przypadki kliniczne.

Kurs kończy się egzaminem (dwa terminy), którego zdanie nagradzane jest imiennym certyfikatem.

WEBINAR

Szczegóły

Kurs odbywa się w formie online, na dedykowanej platformie, dostępnej w formie desktop, jak i z poziomu urządzeń mobilnych.

lek.wet. Anna Kot-Andrzejewska

Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów oraz Specjalista VetCEE. Konsultuje pacjentów hematologicznych i onkologicznych. Jej zainteresowania skupiają się na hematologii i onkologii - kocha pracę z mikroskopem. Zawodowo związana jest z VetHouse w Lublinie, gdzie dzieli się swoją wiedzą internistyczną oraz konsultuje pacjentów w dziedzinie hematologii i onkologii. Stale się kształci, jest absolwentką wielu zagranicznych kursów i warsztatów (w tym ESAVS z hematologii), dzięki czemu zapewnia swoim kursantom najbardziej aktualną dawkę wiedzy. Dzięki cierpliwości, bogatej wiedzy i umiejętnościom, doktor Anna potrafi skutecznie dzielić się swoją wiedzą z innymi.

 • Organizator: HEMATOLOGIA W GABINECIE INTERNISTY - KURS ONLINE
  W 2015 roku dwie absolwentki weterynarii wyjechały na drugi koniec świata w pogoni za marzeniami. Nie znały się, ale łączyło je jedno: wielka pasja do medycyny weterynaryjnej. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęły zawodowy sukces i zaczęły operować w renomowanych klinikach stanów nagłych w Australii, dokumentując swoją pasję na instagramie @foreignvets. Praca za granicą, wysokie standardy leczenia i konieczność dokształcania się na własną rękę, uświadomiły im istnienie luki w nauczaniu praktycznej weterynarii w naszym kraju. Tak zrodził się pomysł na NEWGRADVETS.
Importuj do Kalendarza Google