Hematologia kliniczna psów i kotów

CytologiaDiagnostyka laboratoryjnaOnkologia
Z przyjemnością zapraszamy na kurs „Hematologia kliniczna psów i kotów”, który odbędzie się w dniach 11-13 lutego 2022 r. w sali wykładowej Gabinetu Dermatologicznego dla Psów i Kotów DERMAWET przy ul. Odyńca 37 lok. 1/2 w Warszawie.

Kurs będzie prowadzony przez dr. Francesco Carraniego z Pizy we Włoszech, lekarza z ponad 20-letnią praktyką kliniczną, prowadzącego kursy we Włoszech i w Polsce od ponad 10 lat, a celem kursu jest przede wszystkim dostarczenie wiedzy praktycznej umożliwiającej jej wykorzystanie w codziennej praktyce klinicznej.

Kurs hematologii od podstaw do zaawansowanych przypadków. Profesor Carrani przedstawi hematologię od strony klinicznej i zapozna ze zmianami w morfologii, czerwonych i białych krwinkach, ze szczególnym naciskiem na najczęstsze choroby występujące w medycynie weterynaryjnej. Kompleksowo przedstawi temat ostrych i przewlekłych białaczek oraz anemii hemolitycznych na podstawie przypadków klinicznych od rozpoznania do terapii.

Zajęcia mają formę interaktywnego wykładu przerywanego sesjami zajęć praktycznych poświęconych pracy z preparatami pod mikroskopem. Każdy z uczestników, pracując z mikroskopem, będzie miał sposobność przeanalizowania różnych przypadków i przedyskutowania swoich wątpliwości z prowadzącym.

Kurs jest na żywo tłumaczony z angielskiego na polski.

Zajęcia kursowe zaczynają się o godz. 9:00, a kończą około 18:00-19:00 (piątek, sobota) lub około 12:00-13:00 (niedziela). Godziny zakończenia zajęć mogą nieco odbiegać od planu w zależności od tego, jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunche, których koszty wliczone są w cenę kursu.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).
Serdecznie zapraszamy!
Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher
DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Lokalizacja

Gabinet Dermawet - Warszawa, Odyńca 37, Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Gabinet dermatologiczny dla Psów i Kotów "Dermawet"

Francesco Carrani

  • Organizator: Hematologia kliniczna psów i kotów
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google