Groomer – kurs zawodowy

Groomer

Kurs ma charakter zajęć teoretyczno-praktycznych. Część teoretyczną obejmują wykłady. Część praktyczna to praca z psami w gabinetach weterynaryjnych i groomerskich.

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z charakterystyką zawodu fryzjera zwierząt i wdrożenie ich do pracy w tej dziedzinie. Uczestnicy odbywający kurs zostaną zaznajomieni z rodzajami strzyżeń, trymowaniem, zabiegami higienicznymi, czesaniem i kąpielami zwierząt domowych. Kursanci dowiedzą się też jak dobrać sposób pielęgnacji do rasy i rodzaju sierści oraz jak przygotować zwierzęta do wystaw.

Po odbyciu kursu uczestnicy zdobywają możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub współpracy z przychodniami, lecznicami małych zwierząt, szkołami dla psów, schroniskami dla bezdomnych zwierząt. Kurs umożliwia podejmowanie pracy ze zwierzęciem w domu właściciela lub w zakładzie groomerskim. Praca dla osób nie lubiących rutyny, chcących żyć aktywnie, otwartych na rozwój zawodowy i nowe doświadczenia.

Lokalizacja

ul. Kijowska 3, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Budynek Prywatnego Technikum Weterynarii nr 1 w Warszawie.

  • Organizator: Groomer - kurs zawodowy
    Nasza szkoła od ponad 20 lat kształci w zawodach weterynaryjnych i rolniczych. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku pracy, lecz działamy tylko w obrębie branż, na których się doskonale znamy.
Importuj do Kalendarza Google