Groomer – kurs zawodowy

Groomer

Fryzjer zwierząt wykonuje strzyżenie, trymowanie, zabiegi higieniczne, czesanie i kąpiele zwierząt domowych. Potrafi dobrać sposób pielęgnacji do rasy oraz rodzaju sierści. W zakresie jego kompetencji leży także przygotowywanie zwierząt do wystaw. Jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo zwierzęcia powierzonego mu na czas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. W swojej pracy musi kierować się dobrostanem zwierząt. Sposób wykonywania pracy musi dostosować do charakteru i zachowania zwierzęcia.

Lokalizacja

Kijowska 3, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

W budynku Prywatnego Centrum Kształcenia Zawodowego

Aleksandra Dobrut

Właścicielka firmy DogStarService wykorzystująca swoją wiedzę jako groomer, hodowca i sędzia kynologiczny do przygotowywania psów i kotów do wystaw, a także do groomingu komercyjnego. Od czasu do czasu zajmuje się także specyficzną formą groomingu na planach filmowych.

dr n. wet. Karolina Barszcz

Prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Aktywny członek European Association of Veterinary Anatomists, Polskiego Towarzystwa Anatomicznego i Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych.

Katarzyna Iwańczuk

Behawiorysta, instruktor szkolenia psów, wykładowca, sędzia Rally Obedience, instruktor Agility, instruktor Handlingu, trener profilaktyki pogryzień, założycielka centrum szkolenia i terapii zwierząt towarzyszących Akademia Psorbona, członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE, Polskiego Towarzystwa Etologicznego oraz Stowarzyszenia Rally Obedience, inicjatorka i organizatorka wielu akcji charytatywnych mających na celu poprawę bytu bezdomnych zwierząt m.in. „STOP!KLATKA”, „Wyszkol Burka”, „Kup gryzaka dla zwierzaka”.

  • Organizator: Groomer - kurs zawodowy
    Nasza szkoła od ponad 20 lat kształci w zawodach weterynaryjnych i rolniczych. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku pracy, lecz działamy tylko w obrębie branż, na których się doskonale znamy.
Importuj do Kalendarza Google