Endokrynologia na bloku operacyjnym

Endokrynologia
Firma POZYTRON® Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Endokrynologia na bloku operacyjnym”, które odbędzie się 8 - go października 2024 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Anna Goc, która specjalizuje się w anestezjologii, intensywnej terapii i leczeniu bólu.
Koszt szkolenia wynosi 269 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie przed szkoleniem na maila scanu dokumentu potwierdzającego status studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 269 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Endokrynopatie jako schorzenia towarzyszące i ich wpływ na znieczulenie.
2. Stabilizacja przed zabiegiem - klucz do sukcesu?
3. Postępowanie z pacjentem w przypadku zaburzeń pracy tarczycy.
4. Znieczulenie pacjenta z cukrzycą.
5. Nadczynność i niedoczynność kory nadnerczy u pacjentów operacyjnych.
6. Guzy chromochłonne - największa zmora anestezjologa?
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Anna Goc

Ukończyła z wyróżnieniem w 2018 roku studia na kierunku Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Pasjonatka anestezjologii, intensywnej terapii i leczenia bólu. W trakcie kształcenia odbyła 2-letnią wymianę na uniwersytecie Afyon Kocatepe, gdzie pogłębiała swoją pasję z zakresu anestezjologii pod okiem wybitnych specjalistów. Udzielała się wolontaryjnie i pracowała w przyuczelnianej Klinice na Uludag University w Bursie. Absolwentka Szkoły Anestezjologii Weterynaryjnej VASTA, oraz innych kursów z zakresu anestezjologii i terapii bólu u zwierząt towarzyszących. Od 2018 roku związana z Trójmiejską Kliniką Weterynaryjną, gdzie obecnie pełni funkcję Koordynatora Działu Anestezjologii i Kierownika Bloku Operacyjnego.

  • Organizator: Endokrynologia na bloku operacyjnym
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google