EGZOTYKI – Choroby zakaźne i profilaktyka

Zwierzęta egzotyczne
Certyfikowany webinar weterynaryjny
 
Data: 13.11.2023r. godz. 20:00
Czas trwania: ok. 2h
UWAGA! LISTOPADOWA PROMOCJA! 
Kupując dostęp do tego webinaru otrzymujesz darmowy dostęp do nagrania "Króliki - co im w brzuchu gra?"
 
 
Chcesz wiedzieć jak diagnozować i różnicować najczęstsze choroby spotykane w gabinecie lekarza zwierząt egzotycznych? Może chcesz pewnie postępować wedle najnowszych protokołów leczenia takich pacjentów? A może pracujesz w psio-kociej przychodni i pacjent egzotyczny jest dla Ciebie wielką zagadką?
Jeśli tak - musisz dołączyć do naszego webinaru!
Praktyczne przypadki wraz z wyjaśnionym krok po kroku działaniem!

Zakres wydarzenia: 

Część 1: teoretyczna
Choroby zakaźne gryzoni i zajęczaków:
- choroby wirusowe
- choroby bakteryjne
- choroby grzybicze
Opis choroby, objawy, rozpoznanie, leczenie.
Część 2: praktyczna
- przypadki kliniczne,
- wykonywanie badań dodatkowych.
W cenie:
- spotkanie na żywo z prelegentem z możliwością zadawania pytań i sesją Q&A,
- 30 dni dostępu do nagrania z webinaru,
- materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed webinarem),

- certyfikat uczestnictwa.

Cena: 89,00 zł (Wystawiamy fakturę VAT)

lek.wet.specjalista Justyna Frańczak

Prowadząca: lek.wet. specjalista chorób zwierząt nieudomowionych Justyna Frańczak Informacje o prowadzącej: Studiowała na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. W czasie studiów byłam przewodniczącą Sekcji Drobnych Ssaków, należącej do Koła Medyków Weterynaryjnych UP w Lublinie, działającej pod opieką dr n. wet. Jerzego Ziętka. Wolontariat w przychodni REX, gdzie częstymi pacjentami były drobne ssaki, pozwolił jej na nabywanie umiejętności praktycznych. Dodatkowo prowadziłam dom tymczasowy dla gryzoni w potrzebie. Po studiach przeprowadziła się do Warszawy, tam pracowałam przez 4 lata w Specjalistycznej Przychodni Pulsvet, w której przyjmowałam wyłącznie gryzonie i króliki. Obecnie pracuję w Gabinecie Weterynaryjnym Vet-House w Bielsku-Białej. Jest absolwentką studiów podyplomowych na SGGW, po których uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Zwierząt Nieudomowionych. Swoją wiedzę na temat leczenia drobnych ssaków pogłębia na konferencjach i warsztatach, pod okiem najlepszych specjalistów z Polski i całego świata.

  • Organizator: EGZOTYKI - Choroby zakaźne i profilaktyka
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google