Efektywna Praktyka Weterynaryjna

Zarządzanie
Zapraszamy na wyjątkową konferencję online dla branży weterynaryjnej. Poświęcimy cały dzień tematom biznesowym i temu jak efektywnie prowadzić i zarządzać praktyką weterynaryjną.

Tematy wykładów:

1️⃣ Jak motywować zespół i budować pozycję lidera w weterynarii, aby osiągać większe dochody i tworzyć miejsce, w którym każdy chce pracować - lek. wet Natalia Strokowska (Vetnolimits)

2️⃣ Marketing weterynaryjny odczarowany. 5 metod komunikacji z właścicielem zwierzęcia, dzięki którym pozyskasz nowych klientów i mocniej zwiążesz ze sobą tych, którzy już Ci zaufali - Wojciech Perchuć (Zwierzęcy Marketing)
3️⃣ Jak zmieniają się opiekunowie zwierząt i ich zachowania oraz jak przekuć to w sukces ZLZ - Dorota Rymaszewska (HiPets)
4️⃣ Zadbaj o swoje prawa! Zabezpieczenie interesu prawnego i uregulowanie stosunków prawnych pomiędzy pracodawcą a pracownikiem w ramach działania Zakładu Leczniczego dla Zwierząt - Tomasz Ryżek (Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Ryżek)
5️⃣ To da się policzyć! Jak na podstawie wskaźników biznesowych i ekonomicznych ustalać ceny w ZLZ tak, aby odpowiadały oczekiwaniom rynkowym i przynosiły odpowiedni zysk praktyce weterynaryjnej - lek. wet. Natalia Strokowska (Vetnolimits)
Termin i ceny:
? 2 lipca 2021
? Online
? 197 zł (cena promocyjna do 11.06)
?️ 249 zł (cena normalna od 12.06)
Bilety dostępne na: www.wetbiznes.pl
Partnerzy wydarzenia:
Vetnolimits (www.vetnolimits.com)
Zwierzęcy Marketing (www.zwierzecymarketing.pl)
HiPets (www.hipets.app)

Dorota Rymaszewska

Ma ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży m.in jako menadżer sprzedaży w P&G, trener sprzedaży na Europę Wschodnią i republiki postsowieckie w PZ Cussons czy jako Country Manager i VP Global Sales Development w Booksy – systemie do rezerwacji wizyt w branży beauty. Specjalizuje się w psychologii zachowań konsumenckich przekładając tą wiedzę na efektywność procesów sprzedaży i budowania relacji z klientami.

Natalia Strokowska

Pomaga praktykom weterynaryjnym w tematach związanych z budowaniem zespołu, efektywnym zarządzanie biznesem, bazując na wskaźnikach ekonomicznych i odpowiednio wyznaczając cele i kierunek działania. Ukończyła studia weterynaryjne w 2014 na SGGW w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na pięciu kontynentach. Łączy karierę naukową (kończy aktualnie doktorat na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW), zawodową (pracuje w zagranicznych klinikach weterynaryjnych jako tzw. locum veterinarian) oraz biznesową (prowadzi firmę Vetnolimits świadczącą usługi edukacyjne dla branży weterynaryjnej). W 2017 roku zdobyła tytuł specjalisty chorób zwierząt nieudomowionych. Z sukcesem od 2016 roku organizuje konferencje, szkolenia i konferencje dotyczące medycyny zwierząt egzotycznych oraz autorskie szkolenia z zakresu kompetencji miękkich i biznesowych oraz komunikacji i obsługi klienta w weterynarii. Autorka kursów “Medical English for Veterinary Professionals” oraz “Mentoring Weterynaryjny”. Jest nauczycielką i doświadczoną tłumaczką medyczną. Absolwentka studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej w 2019 roku. Doświadczona wykładowczyni i prelegentka międzynarodowych konferencji i spotkań, w tym. m.in. TEDxWarsaw, WVA, ICARE, WSAVA, SoftVets. Edukuje na temat branży weterynaryjnej udzielając się w mediach oraz będąc autorką licznych publikacji. Od wielu lat doradza w rozwoju kariery weterynaryjnej oraz zarządzania praktyką weterynaryjną.

Tomasz Ryżek

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od przeszło piętnastu lat związany z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw, którym na co dzień pomaga w prowadzeniu biznesu i rozwiązywaniu problemów. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas licznych udziałów w międzynarodowych eventach i projektach związanych z podnoszeniem efektywności zarządzanych przedsiębiorstw.

Wojciech Perchuć

Socjolog z zacięciem IT. Od ponad 5 lat doradza firmom z branży vet i pet jak zwiększyć swoją widoczność w sieci i wykorzystać potencjał digital marketingu. Od lat bada ruch internetowy i posiada duże doświadczenie w zakresie nowych metod marketingowych, budowania strategii komunikacji i marketing automation. Współpracował z klientami korporacyjnymi i startupami. Certyfikowany specjalista Digital Marketing Institute ze specjalizacją Strategy&Planning.

  • Organizator: Efektywna Praktyka Weterynaryjna
    Firma świadczy profesjonalne usługi dla lekarzy weterynarii, techników i studentów - konferencje, warsztaty i kursy z różnych dziedzin weterynarii, marketingu, biznesu i social media oraz usługi dedykowane, tj. audyty, szkolenia zamknięte, konsultacje biznesowe dotyczące ustalania cen, motywowania zespołu, rozmowy z klientem, technik sprzedażowych w weterynarii.
Importuj do Kalendarza Google