Efektywna Praktyka Weterynaryjna II

Zarządzanie
Zapraszamy na drugą edycję wyjątkowej konferencji dla branży weterynaryjnej. Poświęcimy cały dzień tematom biznesowym i temu jak efektywnie prowadzić i zarządzać praktyką weterynaryjną.

Tematy wykładów:

 1. Każdy ZLZ ma swoją kulturę pracy - jak stworzyć własną, aby utrzymać najlepszych pracowników? Doświadczenia z pracy w ponad 30 praktykach weterynaryjnych.
  - lek. wet Natalia Strokowska (Vetnolimits)
 2. Mierzenie satysfakcji klienta ZLZ. Jak dzięki praktycznym rozwiązaniom analizować poziom zadowolenia z usług weterynaryjnych i sukcesywnie go podnosić.
  - Wojciech Perchuć (Zwierzęcy Marketing)
 3. Organizacja funkcjonowania pracowni radiologicznej w weterynarii. Jak dzięki teleradiologii zwiększyć obroty ZLZ i podnieść standard oferowanych usług specjalistycznych.
  - Bartosz Cieślak i lek. wet. Łukasz Juźwiak (Help4vet)
 4. Ochrona prawna e-wizerunku ZLZ. Jak dbać o dobre imię praktyki weterynaryjnej w sieci.
  - Tomasz Ryżek (Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Ryżek)
 5. Sztuka efektywnego delegowania obowiązków w ZLZ - zyskaj czas i uwierz, że nie jesteś niezastąpiony.
  - lek. wet. Natalia Strokowska (Vetnolimits)

Termin i ceny:

? 6 listopada 2021
? Online
? 297 zł (cena promocyjna do 16.10, zyskaj 15% zniżki!)
?️ 349 zł (cena normalna od 17.10)
Bilety dostępne na: www.wetbiznes.pl

Co otrzymujesz biorąc udział:

 • dostęp do wykładów,
 • dostęp do sesji Q&A,
 • nagranie konferencji dostępne przez 30 dni po jej zakończeniu,
 • certyfikat uczestnictwa w konferencji,
 • 50% zniżki na Twój pierwszy standardowy opis RTG w Help4vet!

Partnerzy wydarzenia:

Help4vet (www.help4vet.pl) - serwis teleradiologiczny, dzięki któremu lekarze weterynarii małych zwierząt mogą w łatwy i przystępny sposób zamawiać wysokiej jakości opisy RTG oraz wkrótce również CT (tomograf). Help4vet powstał w celu poprawy jakości diagnoz poprzez zwiększenia dostępności usług lekarzy specjalistów radiologów.
Vetnolimits (www.vetnolimits.com)
Zwierzęcy Marketing (www.zwierzecymarketing.pl)

Bartosz Cieślak

Z wykształcenia biolog, fotograf — podróżnik, współzałożyciel przychodni weterynaryjnej, przedsiębiorca. Twórca portalu teleradiologicznego Help4vet.pl

lek. wet. Natalia Strokowska

Pomaga praktykom weterynaryjnym w tematach związanych z budowaniem zespołu, efektywnym zarządzanie biznesem, bazując na wskaźnikach ekonomicznych i odpowiednio wyznaczając cele i kierunek działania. Ukończyła studia weterynaryjne w 2014 na SGGW w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na pięciu kontynentach. Łączy karierę naukową (kończy aktualnie doktorat na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW), zawodową (pracuje w zagranicznych klinikach weterynaryjnych jako tzw. locum veterinarian) oraz biznesową (prowadzi firmę Vetnolimits świadczącą usługi edukacyjne dla branży weterynaryjnej). W 2017 roku zdobyła tytuł specjalisty chorób zwierząt nieudomowionych. Z sukcesem od 2016 roku organizuje konferencje, szkolenia i konferencje dotyczące medycyny zwierząt egzotycznych oraz autorskie szkolenia z zakresu kompetencji miękkich i biznesowych oraz komunikacji i obsługi klienta w weterynarii. Autorka kursów “Medical English for Veterinary Professionals” oraz “Mentoring Weterynaryjny”. Jest nauczycielką i doświadczoną tłumaczką medyczną. Absolwentka studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej w 2019 roku. Doświadczona wykładowczyni i prelegentka międzynarodowych konferencji i spotkań, w tym. m.in. TEDxWarsaw, WVA, ICARE, WSAVA, SoftVets. Edukuje na temat branży weterynaryjnej udzielając się w mediach oraz będąc autorką licznych publikacji. Od wielu lat doradza w rozwoju kariery weterynaryjnej oraz zarządzania praktyką weterynaryjną.

lek. wet. Łukasz Juźwiak

Rozprawę doktorską obronił z diagnostyki RTG i TK stawów biodrowych. Pracuje w katedrze i klinice chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia na studiach specjalizacyjnych radiologii i chirurgii. Od 10 lat zajmuje się diagnostyką obrazową RTG i TK.

r. pr. Tomasz Ryżek

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od przeszło piętnastu lat związany z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw, którym na co dzień pomaga w prowadzeniu biznesu i rozwiązywaniu problemów. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas licznych udziałów w międzynarodowych eventach i projektach związanych z podnoszeniem efektywności zarządzanych przedsiębiorstw.

Wojciech Perchuć

Socjolog z zacięciem IT. Od ponad 5 lat doradza firmom z branży vet i pet jak zwiększyć swoją widoczność w sieci i wykorzystać potencjał digital marketingu. Od lat bada ruch internetowy i posiada duże doświadczenie w zakresie nowych metod marketingowych, budowania strategii komunikacji i marketing automation. Współpracował z klientami korporacyjnymi i startupami. Certyfikowany specjalista Digital Marketing Institute ze specjalizacją Strategy&Planning.

 • Organizator: Efektywna Praktyka Weterynaryjna II
  Firma świadczy profesjonalne usługi dla lekarzy weterynarii, techników i studentów - konferencje, warsztaty i kursy z różnych dziedzin weterynarii, marketingu, biznesu i social media oraz usługi dedykowane, tj. audyty, szkolenia zamknięte, konsultacje biznesowe dotyczące ustalania cen, motywowania zespołu, rozmowy z klientem, technik sprzedażowych w weterynarii.
 • Organizator: Efektywna Praktyka Weterynaryjna II
  Marketing weterynaryjny i usług dla zwierząt. Pomagamy realizować Twoje cele biznesowe w branży vet i pet.
Importuj do Kalendarza Google