Echokardiografia weterynaryjna dla początkujących 08 PaździernikPaź 2022 10:00 - 09 PaździernikPaź 2022 15:00ul. Stryjska 25, Gdynia, Polska
Kardiologia

Szkolenie skierowane jest do lekarzy weterynarii zainteresowanych rozpoczęciem nauki echokardiografii lub doskonaleniem zdobytych wcześniej umiejętności. Program kursu kładzie silny nacisk na zajęcia praktyczne. Grupa szkoleniowa to maksymalne 6-7 osób. Zajęcia praktyczne odbywają się z wykorzystaniem pacjentów na aparatach klasy premium.

Cel kształcenia:

Kurs przygotowuje lekarza weterynarii do wykonania badania echo serca u małych zwierząt. Uczy się on rozpoznawania wad wrodzonych serca: zwężenie tętnicy płucnej, przetrwały przewód Botalla, zwężenie aorty, prawostronny łuk aorty, ubytek przegrody międzykomorowej, ubytek przegrody międzyprzedsionkowej, niedomykalność zastawki aorty oraz niedomykalność zastawki tętnicy płucnej. Poznaje metody takie jak: B-mode (2D), M-mode (TM) oraz obrazowanie dopplerowskie.

Zapisy oraz ramowy program szkolenia znajdą Państwo pod linkiem: https://usgtrener.pl/szkolenie/echokardiografia-weterynaryjna-dla-poczatkujacych-prof-dr-hab-urszula-paslawska-6/

UWAGA!

Na nasze szkolenia mogą Państwo uzyskać DOFINANSOWANIE od 50% do 80% wartości szkolenia, gdyż są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych.

Kontakt:

Justyna Nowak, tel.: 518 295 904

Agata Rosłan, tel.: 518 295 896

  • Organizator: Echokardiografia weterynaryjna dla początkujących
    USG Trener to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne dedykowane lekarzom i personelowi medycznemu. Współpracując z kadrą Profesorską i lekarzami o ogromnym doświadczeniu, praktykami z najważniejszych ośrodków medycznych, świadomie przyczyniamy się do ciągłego podwyższania jakości i efektywności opieki medycznej. Wszystkie szkolenia w USG Trener to zajęcia praktyczne pod nadzorem doświadczonych Ekspertów, wsparte bogatą częścią teoretyczną. Szkolimy zawsze w małych podgrupach 4-5 osobowych, którym towarzyszy dedykowany ekspert ultrasonografii. Posiadamy własne Centrum Szkoleniowe wyposażone w najwyższej klasy aparaty USG producentów FUJIFILM, Philips, Chison. Spółka USG Trener wpisana jest do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Szkolenia mają wartość od 8 do 27 punktów edukacyjnych, w zależności od rodzaju szkolenia. USG Trener dla potwierdzenia jakości swoich usług uzyskał certyfikat SUS 2.0. Certyfikat potwierdza spełnienie norm i standardów usług szkoleniowo-rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

ul. Stryjska 25, Gdynia, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Klinika Weterynaryjna Gdynia 24H

  • Harmonogram
  • Prelegenci
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

PROF. DR HAB. N. WET. URSZULA PASŁAWSKA

Aktualnie pracuje w Katedrze Diagnostyki i Nauk Klinicznych, w Instytucie Medycyny Weterynaryjnej, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom lekarza uzyskała w 1989 roku w Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Od 2014 posiada tytuł profesora zwyczajnego. Praktyki zawodowe odbywała w kilku krajach Europy między innymi w Niemczech, Austrii i Włoszech. Autorka wielu publikacji naukowych. Zainteresowania naukowe to elektrokardiografia i echokardiografia, choroby układu krążenia psów, kotów i koni, patofizjologia przewlekłej niewydolności serca. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów i doktorantów oraz liczne szkolenia i warsztaty.

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org