DIAGNOSTYKA WETERYNARYJNA

Diagnostyka laboratoryjna
WETDIAGNOSTYKA - nie tylko dla technika!
Certyfikowane szkolenie online
 
Data: 26.11.2023r. godz. 10:00
Czas trwania: ok. 3,5h
UWAGA! LISTOPADOWA PROMOCJA!
Kupując bilet do tego szkolenia otrzymujesz darmowy dostęp do nagrania "Redukcja stresu w przychodni weterynaryjnej".
Szczegóły promocji na stronie www.vettech.pl

Szeroki zakres tego szkolenia pozwoli Ci nabyć ogrom umiejętności i wiedzy do pracy zarówno w gabinetach weterynaryjnych, dużych klinikach jak i laboratoriach. Całość przedstawi praktyk – lekarz weterynarii od lat pracujący w dziale diagnostyki.

 

Jeśli myślisz o pracy w laboratorium lub chcesz poszerzać swoje umiejętności do pracy w dobrze prosperujących i wyposażonych klinikach weterynaryjnych to szkolenie jest dla Ciebie!

Plan szkolenia:

- pobieranie materiału od zwierząt do badania,

- dobieranie odpowiedniej metody oraz materiały zużywalne niezbędne do jego uzyskania (krew pełna, osocze, surowica, mocz - badanie ogólne, badanie mikrobiologiczne, badanie cytopatologiczne; kał - badanie parazytologiczne, badanie mikrobiologiczne, szybkie testy; wymazy, wycinki tkanek, materiał pobrany w celu badania cytopatologicznego, płyn z jam ciała, płyn stawowy, płyn mózgowo-rdzeniowy).
- zasady przygotowania zwierzęcia do pobrania materiału do badań oraz zminimalizowanie wystąpienie błędów przedlaboratoryjnych.
-zasady przechowywania i transportu materiału biologicznego do badań.
- pojęcie błędu przedlaboratoryjnego i jego wpływ na wyniki badań laboratoryjnych.  
  W cenie:
 - 3 x 60 min wykładu na żywo wraz z możliwością zadania pytań do prowadzącego oraz sesją Q&A,
 - 30 dni dostępu do nagrania z webinaru,
- materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed webinarem),

 - certyfikat uczestnictwa.

Cena: 99,00 zł (Wystawiamy fakturę VAT)

lek. wet. Anna Jarosińska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego. W czasie studiów odbywała szkolenia i praktyki w weterynaryjnym laboratorium diagnostycznym, w którym, po uzyskaniu dyplomu, podjęła pracę. W trakcie drogi zawodowej zdobyła doświadczenia jako nauczyciel akademicki w Klinice Chorób Dużych Zwierząt SGGW oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum weterynaryjnym. Obecnie kształci się na studiach specjalizacyjnych z weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej oraz odbywa szkolenia z zakresu analityki ogólnej, kontroli jakości w laboratoriach medycznych oraz audytów norm ISO. Prywatnie wielbicielka przyrody, wycieczek pieszych i literatury. Działaczka społeczna.

  • Organizator: DIAGNOSTYKA WETERYNARYJNA
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google