Diagnostyka MR kręgosłupa u psów i kotów.

Radiologia
Firma POZYTRON Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Diagnostyka MR kręgosłupa u psów i kotów”, które odbędzie się 14 - go września 2022 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Mateusz Hebel - specjalista radiologii weterynaryjnej.
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie na maila scanu dokumentu potwierdzającego statut studenta.
Czas trwania szkolenia: ok 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura za uczestnictwo w szkoleniu w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Czym różni się badanie MR od RTG i TK.
2. MR czy TK kręgosłupa, co wybrać?
3. Zarys anatomii kręgosłupa w badaniu MR.
4. Zarys interpretacji badania MR kręgosłupa oraz wybrane patologie na przykładach klinicznych.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Mateusz Hebel

Jest specjalistą radiologii weterynaryjnej. Wieloletni praktyk w Pracowni Diagnostyki Obrazowej USG, RTG, TK, MRI w Klinice Weterynaryjnej dr n. wet. Dariusza Niedzielskiego. W latach 2017-2022 nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach (Zakład Chirurgii i Diagnostyki Obrazowej). Absolwent studiów podyplomowych „Nowoczesne narzędzia diagnostyki medycznej i terapii” (Politechnika Krakowska). Od 2022 zatrudniony w Pracowni Rezonansu Magnetycznego Katedry i Kliniki Chirurgii, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wykładowca w ramach studium specjalizacyjnego „Weterynaryjna Diagnostyka Obrazowa” na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, w Lublinie oraz PIW-PIB Puławy.

  • Organizator: Diagnostyka MR kręgosłupa u psów i kotów.
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google