Diagnostyka i leczenie pacjentów z FIP

Choroby wewnętrzneDiagnostyka laboratoryjnaEpidemiologia
Firma POZYTRON® Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Diagnostyka i leczenie pacjentów z FIP”, które odbędzie się 2 - go sierpnia 2024 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Aleksandra Kimicka-Szajwaj, która na co dzień konsultuję pacjentów z zakresu onkologii i neurologii.
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie przed szkoleniem na maila scanu dokumentu potwierdzającego status studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Szybka diagnostyka FIP.
2. Jaki pakiet badań wybrać? Czyli na co uważać podczas diagnostyki FIP.
3. Pomijane aspekty choroby, prowadzące do zgonu.
4. Kot z FIP w stanie zagrożenia życia.
5. Leczenie objawowe i paliatywne pacjenta z FIP.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Aleksandra Kimicka - Szajwaj

W 2018 roku ukończyła Weterynarię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, obecnie jest na studiach doktoranckich. Ukończyła dwustopniowy kurs onkologii klinicznej psów i kotów oraz kurs podawania cytostatyków u Katarzyny Purzyckiej DVM, DipACVIM (Oncology), jak również odbyła staż w przychodni weterynaryjnej Neowet we Wrocławiu u dr Hildebranda. Była członkiem ESVN. Autorka rozdziałów w monografii, jak również współautorka publikacji naukowych. Prowadzi szkolenia i kursy z zakresu neurologii weterynaryjnej dla techników oraz lekarzy weterynarii. Obecnie konsultuję pacjentów z zakresu onkologii i neurologii. W swojej pracy kładzie nacisk na komfort pacjenta i współpracę z opiekunem.

  • Organizator: Diagnostyka i leczenie pacjentów z FIP
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google