Dermatologiczne potpourri z Janem Deqlerckiem 03 GrudzieńGru 2022 09:00 - 18:30Olkuska, Warszawa, Polska
Choroby wewnętrzneCytologiaDermatologiaDiagnostyka laboratoryjnaEndokrynologiaOnkologia

Z przyjemnością zapraszamy na kurs „Dermatologiczne potpourri”, który odbędzie się 3 grudnia 2022 r. w Warszawie przy ul. Olkuskiej (dokładna lokalizacja zostanie przekazana bliżej terminu kursu).

Kurs będzie prowadzony przez wybitnego dermatologa - Jana Deqlercka. Jan Declercq ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu w Gandawie w 1976 roku. Od 1992 roku jest członkiem założycielem i prezesem Flanders Veterinary Dermatology Study Group. W 1995 roku uzyskał Certyfikat Dermatologii Weterynaryjnej w Royal College of Veterinary Surgeons. W latach 1999-2017 był profesorem dermatologii na Uniwersytecie w Gandawie, gdzie zajmował się edukacją teoretyczną i praktyczną. Ponadto założył lecznicę dla małych zwierąt w Marke-Kortrijk, gdzie zajmuje się przypadkami dermatologicznym, zwłaszcza skierowanymi od innych lekarzy weterynarii. W 2001 roku przyznano mu nagrodę Most Valable Contributor Award na liście Vetderm, a w 2004 roku na liście ISVD. W 2017 roku otrzymał nagrodę Small Animal Veterinary Association Flanders Award za osiągnięcia w zawodzie lekarza wyterynarii. Uzyskał także certyfikat Reviewer Certificate of Veterinary Dermatology w 2020 roku. Jan Declercq jest autorem i współautorem wielu międzynarodowych publikacji.

Tematyka kursu „Dermatologiczne potpourri Jana Deqlercka”:

 • Objawy dermatologiczne chorób wewnętrznych u psów
 • Objawy dermatologiczne chorób wewnętrznych u kotów
 • Przypadki kliniczne – od zmian klinicznych, poprzez diagnostykę, aż do protokołów leczenia

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1850 zł brutto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach.

Zajęcia zaczynają się o godz. 9:00, a kończą około 18:30, przy czym godzina zakończenia zajęć może nieco odbiegać od planu w zależności od tego, jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunch, których koszt wliczony jest w cenę. Na początku kursu otrzymują Państwo kolorowe materiały.

Kurs będzie tłumaczony z języka angielskiego na język polski. Jeśli byliby Państwo zainteresowani kursem bez tłumaczenia – prosimy o taką informację, koszt takiego kursu mógłby być niższy o 150 zł (w zależności od liczby chętnych może uda się utworzyć wtedy oddzielną grupę następnego dnia, jednak z góry zapisuję na grupę z tłumaczeniem).

 • Organizator: Dermatologiczne potpourri z Janem Deqlerckiem
  Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

Olkuska, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

 • Harmonogram
 • Prelegenci
 • Frekwencja
 • Przewidywanie
 • Komentarze

Jan Deqlercq

Jan Declercq ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu w Gandawie w 1976 roku. Od 1992 roku jest członkiem założycielem i prezesem Flanders Veterinary Dermatology Study Group. W 1995 roku uzyskał Certyfikat Dermatologii Weterynaryjnej w Royal College of Veterinary Surgeons. W latach 1999-2017 był profesorem dermatologii na Uniwersytecie w Gandawie, gdzie zajmował się edukacją teoretyczną i praktyczną. Ponadto założył lecznicę dla małych zwierąt w Marke-Kortrijk, gdzie zajmuje się przypadkami dermatologicznym, zwłaszcza skierowanymi od innych lekarzy weterynarii. W 2001 roku przyznano mu nagrodę Most Valable Contributor Award na liście Vetderm, a w 2004 roku na liście ISVD. W 2017 roku otrzymał nagrodę Small Animal Veterinary Association Flanders Award za osiągnięcia w zawodzie lekarza wyterynarii. Uzyskał także certyfikat Reviewer Certificate of Veterinary Dermatology w 2020 roku. Jan Declercq jest autorem i współautorem wielu międzynarodowych publikacji.

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org