Dermatologiczna książka kucharska – ponowny odsłuch

Choroby wewnętrzneCytologiaDermatologiaDiagnostyka laboratoryjnaEndokrynologia

Dermatologiczna książka kucharska - kurs przeznaczony jest dla lekarzy weterynarii, którzy na co dzień zajmują się dermatologią psów i kotów, a z pewnością najwięcej skorzystają lekarze, którzy podczas diagnostyki zmian skórnych samodzielnie wykonują badania cytologiczne.

Tylko podczas pierwszego spotkania przepisy nie będą skoncentrowane na konkretnych jednostkach chorobowych, a na recepturach do terapii miejscowej wykorzystywanych w leczeniu różnych zmian skórnych np. wapnicy skóry, nadżerek, etc. W pozostałych odcinkach będą omawiane protokoły lecznicze wybranych jednostek chorobowych.

Odcinek 1 – Kremy, pianki, musy i inne delicje… Odcinek poświęcony w całości recepturom dermatologicznym do terapii miejscowej, które można samodzielnie przygotować dla pacjentów ze zmianami skórnymi.

Odcinek 2 – Kapsułki, tabletki, cukierki, syropy i przegryzki... Protokoły lecznicze chorób immunologicznych skóry u psów i kotów z uwzględnieniem chorób współistniejących.

Odcinek 3 – Dania lekko i ciężkostrawne, które zawsze wyjdą na zdrowie... Protokoły lecznicze w przypadku chorób zakaźnych skóry u psów i kotów.

Odcinek 4 – By to co łyse pięknie porosło

Odcinek 5 – Najlepsze przepisy przeciwświądowe

Odcinek 6 – IBD – I będzie dobrze, u psa i kota

Cena jednego odcinka: 300 zł

Dostęp do nagrań: do 14 stycznia, niezależnie od dnia rejestracji.

Nagrania znajdują się na platformie Zoom.

Zastrzegamy do 2 dni roboczych na przesłanie wiadomości potwierdzającej zapis wraz z linkiem do nagrania.

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Uczestnik będący konsumentem w rozumieniu Art. 221 Kodeksu Cywilnego w terminie 14 dni od zawarcia umowy może od niej odstąpić o ile nastąpi to przed rozpoczęciem webinarium. W tym celu Uczestnik winien skierować stosowne oświadczenia do Organizatora na jeden z adresów podanych w "Regulaminie Kursów Online (webinariów)". W takiej sytuacji Organizator dokona zwrotu opłaty na rachunek bankowy, z którego wpłata została dokonana lub zadysponuje wpłaconą kwotą zgodnie z przesłaną drogą mailową dyspozycją osoby wpłacającej.

Joanna Karaś-Tęcza

  • Organizator: Dermatologiczna książka kucharska - ponowny odsłuch
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google