Dermatologia psów – trening dermatologiczno-cytologiczny

Choroby wewnętrzneCytologiaDermatologiaDiagnostyka laboratoryjnaEndokrynologiaImmunologia

Z przyjemnością zapraszamy na dwudniowy kurs „Dermatologia psów - trening dermatologiczno-cytologiczny” z Francesco Albanese, który odbędzie się 16-17 listopada 2024 r. w Warszawie.

Kurs jest prowadzony przez  dr. Francesco Albanese z Włoch, lekarza weterynarii z ponad 20-letnią praktyką kliniczną w zakresie dermatologii, autora uwielbianego przez cytologów podręcznika „Canine and Feline Skin Cytology”, niedawno przetłumaczonego na język polski. Z racji, że doktor Albanese konsultuje najtrudniejsze przypadki dermatologiczne, zajęcia mają charakter niezwykle praktyczny i w ich trakcie usłyszymy wiele wskazówek przydatnych w codziennej pracy. Ponadto charakter i energia doktora Albanese sprawia, że atmosfera nauki staje się wyjątkowa.

Kurs w całości poświęcony jest psom z problemami dermatologicznymi i przeznaczony jest dla lekarzy, którzy na co dzień zajmują się przede wszystkim dermatologią. Kurs tak naprawdę odpowiada na podstawowe pytanie - jak stworzyć prawidłową listę diagnoz różnicowych w przypadku psa w roli pacjenta dermatologicznego, u którego już został przeprowadzony wywiad, badanie kliniczne oraz badania dodatkowe, takie jak trichogram i cytologia, a w niektórych przypadkach również badanie histopatologiczne lub inne zaawansowane badania laboratoryjne. Ćwiczymy na konkretnych przypadkach klinicznych.

Zajęcia mają formę interaktywnego wykładu przerywanego sesjami zajęć praktycznych poświęconych pracy z preparatami cytologicznymi! Kurs jest tłumaczony z języka angielskiego na język polski.

W koszt kursu wliczone są przerwy kawowe oraz obiady. Zajęcia kursowe zaczynają się o godz. 9:00, a kończą o 18:00 (16 listopada) oraz 15:00 (17 listopada), przy czym godzina zakończenia zajęć może nieco odbiegać od planu w zależności od tego ile czasu będą wymagały zajęcia praktyczne i jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą.

Koszt  uczestnictwa w warsztatach wynosi 2500 zł brutto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Francesco Albanese

  • Organizator: Dermatologia psów - trening dermatologiczno-cytologiczny
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google