Dermatologia kotów – trening dermatologiczno-cytologiczny dla zaawansowanych” z Francesco Albanese

Choroby wewnętrzneCytologiaDermatologiaDiagnostyka laboratoryjnaEndokrynologiaOnkologia

Z przyjemnością zapraszamy na dwudniowy kursDermatologia kotów - trening dermatologiczno-cytologiczny dla zaawansowanych” z Francesco Albanese, który odbędzie się 13-14 kwietnia 2024 r. przy ul. Naruszewicza 2/3 w Warszawie.

Kurs jest prowadzony przez  dr. Francesco Albanese z Włoch, lekarza weterynarii z ponad 20-letnią praktyką kliniczną w zakresie dermatologii, autora uwielbianego przez cytologów podręcznika „Canine and Feline Skin Cytology”, niedawno przetłumaczonego na język polski. Z racji, że doktor Albanese konsultuje przypadki najtrudniejsze dermatologiczne, zajęcia mają charakter niezwykle praktyczny i w ich trakcie usłyszymy wiele wskazówek przydatnych w codziennej pracy. Ponadto charakter i energia doktora Albanese sprawia, że atmosfera nauki staje się wyjątkowa.

Kurs w całości jest poświęcony kotom z problemami dermatologicznymi. Doktor Francesco Albanese do treningu wyselekcjonował specjalne przypadki - chorób zakaźnych skóry, alergicznych, immunologicznych, endokrynologicznych oraz onkologicznych.

Każdy przypadek zostanie zaprezentowany według zasad - wywiad, badanie kliniczne i badania dodatkowe - i będzie stanowił zagadkę dla uczestników kursu. Doktor Francesco Albanese będzie podpowiadać w trakcie dyskusji a następnie, po podania diagnozy, omówi leczenie i rokowanie.

Zajęcia mają formę interaktywnego wykładu przerywanego sesjami zajęć praktycznych poświęconych pracy z preparatami cytologicznymi! Kurs jest tłumaczony z języka angielskiego na język polski.

W koszt kursu wliczone są przerwy kawowe oraz obiady. Zajęcia kursowe zaczynają się o godz. 9:00, a kończą o 18:00 (13 kwietnia) oraz 15:00 (14 kwietnia), przy czym godzina zakończenia zajęć może nieco odbiegać od planu w zależności od tego ile czasu będą wymagały zajęcia praktyczne i jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą.

Koszt  uczestnictwa w warsztatach wynosi 2500 zł brutto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Lokalizacja

Naruszewicza 2, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Francesco Albanese

  • Organizator: Dermatologia kotów - trening dermatologiczno-cytologiczny dla zaawansowanych” z Francesco Albanese
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google