Czy ten ząb można zostawić? -czyli wskazania do ekstrakcji zębów

Stomatologia
Firma POZYTRON Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Czy ten ząb można zostawić? -czyli wskazania do ekstrakcji zębów”, które odbędzie się 21 - go września 2022 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Anna Misztal - Kunecka, która specjalizuje się w stomatologii weterynaryjnej.
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie na maila scanu dokumentu potwierdzającego statut studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Krótkie przypomnienie anatomii jamy ustnej psa i kota.
2. Badanie kliniczne jamy ustnej psa i kota.
3. Wskazania do ekstrakcji zębów u psów i kotów.
4. Przypadki kliniczne.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Anna Misztal - Kunecka

Lekarz weterynarii, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od 2015 właścicielka firmy DentalVet Anna Misztal-Kunecka w Szczecinie, świadcząca usługi w zakresie stomatologii psów i kotów. W swojej pracy szczególnie interesuje się procesami gojenia i regeneracji kości, periodontologią i ortodoncją weterynaryjną. Autorka licznych artykułów w czasopismach naukowych dotyczących stomatologii weterynaryjnej. Wykładowca podczas konferencji dla lekarzy weterynarii. Prowadząca wykłady i warsztaty stomatologiczne dla lekarzy weterynarii. Bierze udział w pracach rozwojowo-badawczych produktów wprowadzanych na rynek weterynaryjny w Polsce. W 2013 nagrodzona Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe.

  • Organizator: Czy ten ząb można zostawić? -czyli wskazania do ekstrakcji zębów
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google