Cytologia kliniczna psów i kotów z Francesco Carranim cz. 2 09 CzerwiecCze 2023 09:00 - 11 CzerwiecCze 2023 14:00Warszawa
Choroby wewnętrzneCytologiaDermatologiaDiagnostyka laboratoryjnaIntensywna terapia i nagłe wypadkiNefrologia i urologiaNeurologiaOnkologiaOrtopediaRozródUltrasonografia

Z przyjemnością zapraszamy na kurs „Cytologia kliniczna psów i kotów”, którego pierwsze spotkanie odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 r. w najbliższej okolicy Gabinetu Dermatologicznego dla Psów i Kotów DERMAWET w Warszawie.

Kurs będzie prowadzony przez dr. Francesco Carraniego z Pizy we Włoszech, lekarza z ponad 20-letnią praktyką kliniczną, prowadzącego kursy we Włoszech i w Polsce od ponad 10 lat, a celem kursu jest przede wszystkim dostarczenie wiedzy praktycznej umożliwiającej jej wykorzystanie w codziennej praktyce klinicznej.

Pierwsze spotkanie kursu zostanie poświęcone preparatom cytologicznym (przygotowaniu i analizie), instrukcji obsługi mikroskopu, podstawowym pojęciom cytologii onkologicznej (stan zapalny czy nowotwór), cytologii wątroby i węzłów chłonnych (węzeł zdrowy, limfadenopatie, chłoniaki).

Program drugiej części kursu obejmuje cytologię płynów z jam ciała (wysięki), śledziony, skóry, prostaty, jąder i układu moczowego.

Trzecia część kursu będzie poświęcona cytologii płynu maziowego, układu mięśniowo-szkieletowego, płynu mózgowo-rdzeniowego.

Zajęcia mają formę interaktywnego wykładu przerywanego sesjami zajęć praktycznych poświęconych pracy z preparatami cytologicznymi pod mikroskopem. Każdy z uczestników, pracując z mikroskopem, będzie miał sposobność przeanalizowania różnych przypadków i przedyskutowania swoich wątpliwości z prowadzącym.

Kurs jest na żywo tłumaczony z angielskiego na polski.

Termin drugiej części kursu przewidujemy na 9-11 czerwca 2023 r. a trzeciej części na 8-10 września 2023 r.

Koszt uczestnictwa w każdym spotkaniu kursu wynosi 2800 zł brutto. Zajęcia kursowe zaczynają się o godz. 9:00, a kończą około 18:00 (piątek, sobota) lub około 14:00 (niedziela). Godziny zakończenia zajęć mogą nieco odbiegać od planu w zależności od tego, jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunche, których koszty wliczone są w cenę kursu.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

  • Organizator: Cytologia kliniczna psów i kotów z Francesco Carranim cz. 2
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Prelegenci
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Francesco Carrani

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org