COMVET – Warsztaty "JAK UNIKNĄĆ WYPALENIA ZAWODOWEGO – KOMPETENCJE OSOBISTE W ROZWOJU ZAWODOWYM LEKARZA WETERYNARII"

Zarządzanie

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA LEKARZY WETERYNARII

JAK UNIKNĄĆ WYPALENIA ZAWODOWEGO - KOMPETENCJE OSOBISTE W ROZWOJU ZAWODOWYM LEKARZA WETERYNARII”

5 listopada 2022r. Hotel ****  Four Points by Sheraton Warszawa

Rejestracja poprzez formularz rejestracyjnej on-line:
https://wiedza.comvet.pl/warsztaty

Kompetencje osobiste lekarzy weterynarii stają się równie ważne, dla wykonywania zawodu, co kompetencje stricte medyczne. Umiejętności osobiste maja wpływ nie tylko na współpracę z klientem, kooperację w zespole medycznym, ale rzutują też m.in.: na organizację czasu pracy, umiejętność łączenia życia zawodowego i prywatnego, kompetencje zarządzania emocjami, rozwiazywanie konfliktów, budowanie motywacji własnej i współpracowników.  

Podczas warsztatów w gronie lekarzy weterynarii, porozmawiamy i praktycznie poćwiczymy kluczowe kompetencje osobiste: umiejętności i poszerzymy wiedzę, które pomagają osiągać równowagę w codziennym życiu oraz w rozwoju osobistym i zawodowym. 

Dlaczego to tak ważne? Lekarze weterynarii, jako jedna z profesji medycznych, są zagrożeni wypaleniem zawodowym, częściej niż przedstawiciele innych zawodów. Mówi się, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. W przypadku wypalenia zawodowego, którym są zagrożeni lekarze weterynarii, jest to szczególnie prawdziwe. 

Na zapobieganie i radzenie sobie z wypaleniem zawodowym składają się kompetencje osobiste, które można nazwać filarami dbania o siebie profesjonalnego medyka. By skutecznie zapobiegać wypaleniu zawodowemu i podnosić swoje kompetencje warto doskonalić swoją wiedzę i umiejętności w obszarach: zaawansowanej komunikacji interpersonalnej, budowania asertywnej postawy i komunikacji, zarządzaniu czasem, zarządzaniu stresem oraz współpracy w zespole. 

Wypaleniu zawodowemu można i trzeba zapobiegać, a jeżeli już profesjonalista znajdzie się na tej ścieżce, to można z niej zawrócić. Kluczowe w tym procesie jest budowanie ww. kompetencji osobistych.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczyć w praktyce kompetencje osobiste niezbędne w nowoczesnej praktyce lekarza weterynarii i wzmacnianiu dobrostanu lekarza weterynarii oraz budowaniu równowagi w życiu prywatnym i zawodowym, w tym m.in. umiejętności: skutecznej i asertywnej komunikacji, podstaw zarządzania emocjami, stawiania celów, budowania motywacji i zarządzania sobą w czasie.   

Warsztaty są bezpłatne dla lekarzy weterynarii. Liczba miejsc ograniczona.

Program warsztatów:

 • 09:30-10:00 Rejestracja. Powitalna kawa i ciasteczka
 • 10:00 - Powitanie
 • Kompetencje osobiste lekarzy weterynarii niezbędne w poprawie dobrostanu emocjonalnego lekarza weterynarii i zapobieganiu wypalaniu zawodowemu w praktyce.
 • Wprowadzenie do warsztatów "Zarządzanie czasem lekarza weterynarii"
 • Wprowadzenie do warsztatów "Komunikacja i asertywność w praktyce lekarza weterynarii"
 • Przerwa kawowa
 • Warsztaty (do wyboru jeden warsztat podczas rejestracji): Warsztaty zarządzanie czasem dla lekarza weterynarii / Warsztaty komunikacja i asertywność lekarza weterynarii
 • Zakończenie warsztatów
 • 14:00-15:00 Lunch

Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś 

Rejestracja poprzez formularz rejestracyjnej on-line:
https://wiedza.comvet.pl/warsztaty

Lokalizacja

Suwak 7b, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Hotel **** Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów,
ul. Suwak 7b, 02-676 Warszawa, Polska

Inga Kołomyjska

Joanna Abramowicz

 • Organizator: COMVET - Warsztaty "JAK UNIKNĄĆ WYPALENIA ZAWODOWEGO - KOMPETENCJE OSOBISTE W ROZWOJU ZAWODOWYM LEKARZA WETERYNARII"
  Wspieramy lekarzy weterynarii jak lepiej komunikować się, żeby lepiej leczyć. Pomagamy naszym klientom być jeszcze lepszymi, osiągać profesjonalne sukcesy z dbałością o siebie i swój rozwój. Przygotowujemy nasze szkolenia w oparciu o profesjonalne badania, sprawdzone światowe trendy i profesjonalne metodyki uczenia dorosłych profesjonalistów. Szkolenia COMVET pozwalają na szybkie, efektywne i trwałe osiąganie poprawy kompetencji osobistych lekarza weterynarii. Cenimy profesjonalizm i edukację opartą na badaniach i dowodach naukowych. Ważna jest dla nas etyka, wspieranie naszych Klientów w pomaganiu w Ich rozwoju profesjonalnym, osobistym i jako przedsiębiorców. Cieszymy się, kiedy pozyskana wiedza jest praktycznie stosowna z korzyścią dla pacjentów – zwierząt. Jesteśmy dumni kiedy dzięki naszemu wsparciu lekarze weterynarii mogą skuteczniej edukować właścicieli zwierząt by mogli oni jeszcze lepiej dbać o swoich podopiecznych.
Importuj do Kalendarza Google