Ciąża u suk i kotek: prowadzenie ciąży, zaburzenia w przebiegu ciąży i porodu oraz najczęstsze zaburzenia poporodowe

Rozród

Szkolenie przeznaczone dla lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej

Program:

ROZPOZNAWANIE I PROWADZENIE CIĄŻY 

– Biometria płodowa
– Określanie wieku ciąży
– Badania dodatkowe w ciąży

ZABURZENIA W PRZEBIEGU CIĄŻY – JAK ICH UNIKNĄĆ? JAKIE LEKI MOŻEMY ZASTOSOWAĆ? HORMONALNE PODTRZYMYWANIE CIĄŻY.

PRAWIDŁOWY PRZEBIEG PORODU I KIEDY NIEZBĘDNA JEST POMOC LEKARZA WETERYNARII

CESARSKIE CIĘCIE – WYZNACZANIE TERMINU I WSKAZANIA

NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE ZABURZENIA OKRESU POPORODOWEGO ORAZ METODY ICH LECZENIA

 

📍 Co oferujemy?

✔️ Najlepszą atmosferę, bo tylko w takiej można efektywnie się uczyć,
✔️ Bezcenną wiedzę, przekazaną klarownie i przystępnie,
✔️ Dyplom ukończenia szkolenia, przekazywany w formie on-line. Na życzenie również w języku angielskim – bezpłatnie.
✔️ Nagranie webinaru dostępne aż przez 14 dni!
✔️ Faktura VAT 23%.
✔️ Materiały. 

✅ Zawartość merytoryczna szkolenia on-line jest taka sama jak przy szkoleniach stacjonarnych.

Liczba miejsc ograniczona!!!

dr n. wet. Natalia Sowińska

Dr Natalia Sowińska ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu w 2009. W 2013 roku obroniła pracę doktorską, którą przygotowywała w Katedrze Rozrodu Zwierząt na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu i w Leibniz Institute for Zoo and Wildlife Research w Berlinie. W 2012 ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu Rozrodu Zwierząt, a w 2017 z zakresu Chorób Zwierząt Nieudomowionych. Od 2010 jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Weterynaryjnego Rozrodu Małych Zwierząt (EVSSAR). W trakcie swoje pracy zawodowej odbyła liczne staże zagraniczne m.in. w Klinice Małych Zwierząt w Monachium (LMU), w Klinice Rozrodu w Hanowerze (TiHO) oraz w Klinice Małych Zwierząt Szent Istvan University w Budapeszcie. Od 2020 pracuje na stanowisku adiunkta Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Poznaniu oraz przyjmuje pacjentów w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu rozrodu zwierząt, a także wielu wystąpień konferencyjnych. Jej zainteresowania kliniczne i naukowe koncentrują się dookoła rozrodu zwierząt towarzyszących oraz biotechnik rozrodu kotów i dzikich kotowatych. Prywatnie jest miłośnikiem psów, szczęśliwą właścicielką 7 letniej suczki-mieszańca oraz mamą Stasia i Florka. Uwielbia sport i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

  • Organizator: Ciąża u suk i kotek: prowadzenie ciąży, zaburzenia w przebiegu ciąży i porodu oraz najczęstsze zaburzenia poporodowe
    Organizujemy szkolenia skrojone na miarę Twoich potrzeb! Od wielu lat nasze pasje nierozerwalnie związane są ze zwierzętami. Psy, konie, koty były w naszym życiu od zawsze, a im bardziej oddawałyśmy się pracy ze zwierzętami, tym więcej chciałyśmy wiedzieć. Szkolenia, doskonalenie umiejętności, próba zrozumienia zwierząt, wszelkie nowinki szybko stały się obiektami naszego zainteresowania. Zauważyłyśmy deficyt szkoleń, które miałyby przystępne ceny i oferowały najwyższy poziom merytoryczny. Czas to zmienić! Zapraszamy do Centrum Szkoleń Animalia!
Importuj do Kalendarza Google