CHIRURGIA – SEKRET TKWI W SZCZEGÓŁACH – nowy kurs od NEWGRADVETS

AnestezjologiaChirurgiaChoroby wewnętrzneIntensywna terapia i nagłe wypadki

Możliwość nauki chirurgii online może wydawać się zaskakująca, ale to podejście stało się standardem na całym świecie, zwłaszcza w Australii, gdzie większość kursów światowej klasy odbywa się właśnie w ten sposób. Przez internet uczysz się teorii, oglądasz wideo z wykonaniem szycia czy zabiegów, poznajesz, jak przygotować pacjenta i jak unikać komplikacji. Taka forma nauki pozwala na głębokie zrozumienie materiału i praktykowanie umiejętności w bezpiecznym, kontrolowanym środowisku.

Dołącz do nas, ucz się wygodnie i zgodnie z własnym kalendarzem, gdzie i kiedy zechcesz, zdobywając cenną wiedzę, którą zastosujesz w swojej codziennej praktyce!

Kurs obejmuje:

 • 5 rozbudowanych modułów - łącznie ponad 12 godzin nagrań wideo podzielonych na łatwiejsze do przyswojenia fragmenty (5-20 min),
 • Materiały dodatkowe do pobrania - notatki, diagramy, protokoły, wzory, a wszystko to dostępne przez 6 miesięcy od rozpoczęcia kursu,
 • Autorski zeszyt ćwiczeń ułatwiający Ci organizację nauki,
 • Indywidualnie sprawdzane zadania domowe w postaci zagadek klinicznych - żadnych referatów, sama praktyka i nasz feedback,
 • Quizy pozwalające Ci sprawdzić swoją wiedzę przed i po każdym module,
 • 5 sesji Q&A - zadawaj anonimowe pytania do każdego modułu,
 • Dwa terminy egzaminu końcowego - dostęp do nagrań masz przez cały ten czas!
 • Imienny certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu oraz uprawniający do uzyskania punktów edukacyjnych

Program kursu - kolejne moduły merytoryczne udostępniane są w każdy poniedziałek, punktualnie o 8:00, na naszej dedykowanej platformie online: 

 • 8 kwietnia 2024 - Moduł 1 -Wprowadzenie do chirurgii weterynaryjnej i zasady aseptyki.
 • 15 kwietnia 2024 - Moduł 2 - Narzędzia i nici chirurgiczne. 
 • 22 kwietnia 2024 - Moduł 3 - Techniki szycia, kontrola zakażeń i komunikacja z opiekunem pacjenta.
 • 29 kwietnia 2024 - Moduł 4 - Laparotomia zwiadowcza.
 • 6 maja 2024 - Moduł 5 - Przypadki kliniczne.
 • 18-19 maja 2024 - Egzamin pisemny (I termin) - dostępny od soboty godz. 8:00 do godz. 23:59 w niedzielę
 • 1-2 czerwca 2024 - Egzamin pisemny (II termin) - dostępny od soboty godz. 8:00 do godz. 23:59 w niedzielę
WEBINAR

Szczegóły

Kurs odbywa się w formie online, na dedykowanej platformie, dostępnej w formie desktop, jak i z poziomu urządzeń mobilnych.

lek.wet.spec. Rafał Kraszewski

specjalista chirurgii weterynaryjnej, lekarz weterynarii i właściciel warszawskiej przychodni chirurgicznej COMFORTVET Absolwent kursu ESAVS Laparoscopy w trakcie studiów Master Degree z chirurgii miękkiej ESAVS. Odbył staże pod okiem prof. Chrisa Ortona (twórcy kardiochirurgii weterynaryjnej) i prof. Erica Monneta (autora najlepszego podręcznika do chirurgii weterynaryjnej „Small Animal Soft Tissue Surgery”) na Colorado State University, w klinice Veterinary Teaching Hospital, gdzie aktywnie asystował w wielu nowatorskich zabiegach. Na co dzień, jako właściciel Przychodni oferującej usługi wyłącznie z zakresu chirurgii, ratuje zdrowie i życie wielu pacjentów, często w trudnych przypadkach odsyłanych do niego przez innych lekarzy. Od lat prowadzi szkolenia dla lekarzy, wspierając ich rozwój zawodowy i skuteczność w wykonywaniu skomplikowanych procedur chirurgicznych, a swoje umiejętności w tym względzie skutecznie przełożył na kurs Chirurgia Weterynaryjna dla NGV!

 • Organizator: CHIRURGIA - SEKRET TKWI W SZCZEGÓŁACH - nowy kurs od NEWGRADVETS
  W 2015 roku dwie absolwentki weterynarii wyjechały na drugi koniec świata w pogoni za marzeniami. Nie znały się, ale łączyło je jedno: wielka pasja do medycyny weterynaryjnej. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęły zawodowy sukces i zaczęły operować w renomowanych klinikach stanów nagłych w Australii, dokumentując swoją pasję na instagramie @foreignvets. Praca za granicą, wysokie standardy leczenia i konieczność dokształcania się na własną rękę, uświadomiły im istnienie luki w nauczaniu praktycznej weterynarii w naszym kraju. Tak zrodził się pomysł na NEWGRADVETS.
Importuj do Kalendarza Google