Budowanie relacji z opiekunem opartej na zaufaniu – źródło przewagi konkurencyjnej współczesnych praktyk weterynaryjnych

Zarządzanie

👩🏽‍💻Zapraszamy do udziału w darmowym webinarze, którego moderatorem będzie ekspertka Vethink Academy  Magdalena Żuber, a gośćmi spotkania Anna Wołowicz-Protasiewicz od 17 lat związana z branżą weterynaryjną będąca konsultantką d/s sprzedaży w Idexx Laboratories i lek. wet. Rafał Bernacki współwłaściciel Przychodni Weterynaryjnej Aura.

🎙W trakcie spotkania przybliżymy Wam, ideę budowania stabilnego ecosystemu który wspiera nie tylko rozwój firmy, pozycję na rynku usług premium i trwałe relacje z klientem, ale także wspomaga lekarzy weterynarii w ich codziennych zmaganiach i ilości procesów jakie przetwarzają w sobie każdego dnia, chroniąc ich tym samym przed wypaleniem zawodowym.

🎙W trakcie spotkania poruszymy następujące tematy:
👩🏽‍⚕️ Jak zbudować długoterminowe zaufanie i relacje oparte na współdzielonych wartościach?
👥Jak dbasz tak masz – odpowiedzialność za relacje z klientem i wewnątrz zespołu.
💙Czy warto inwestować w rozwój kompetencji miękkich w zawodzie lekarza weterynarii?
😻Emocje i nastawienie mentalne a usługi jako wskaźnik jakości i powtarzalności osiąganych wyników.
⚙️Rozwijaj siebie, wzbogacaj zespół, poszerzaj zakres świadczonych usług.
🗓Nieprzypadkowo nasz webinar odbędzie się 14 września, czyli w międzynarodowym dniu walki z wypaleniem zawodowym, z którym coraz częściej się stykamy w branży weterynaryjnej, a które WHO w 2019 roku uznała za stan chorobowy prowadzący do depresji.
Wejdź na stronę wydarzenia i wyślij zgłoszenie ⤵️
https://vethink.eu/budowanie-relacji-z-opiekunem-opartej.../
WEBINAR

Szczegóły

Wypełnij formularz na stroni www i weź udział w webinarze!

Anna Wołowicz-Protasiewicz

Od 17 lat związana z branżą weterynaryjną, obecnie pracuję dla Firmy Idexx. Na co dzień zajmuję się sprzedażą, dzięki czemu mam przyjemność obserwować rozwój polskiej i europejskiej weterynarii. Codziennie stykam się z problemami z którymi muszą się Państwo mierzyć w Pracy. Jestem absolwentką studiów podyplomowych „Zarządzanie Praktyką Weterynaryjną” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Moją misją jest wspieranie Państwa- Lekarzy weterynarii- w rozwoju Waszych placówek w zakresie usprawniania pracy Lecznicy, zarządzania personelem, poszerzania oferty usług.

lek. wet. Rafał Bernacki

lekarz weterynarii z 20-letnim stażem. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w lecznicach i schronisku dla zwierząt w Bydgoszczy. Od 2002 roku założyciel i właściciel Przychodni Weterynaryjnej Aura. Ukończył specjalizację z chirurgii weterynaryjnej oraz chorób psów i kotów. Poświęca się szeroko rozumianej ortopedii weterynaryjnej. Większość pracy klinicznej poświęca diagnostyce ortopedycznej pacjentów oraz zabiegom. Z sali operacyjnej najchętniej by nie wychodził. Członek AOVetu oraz grupy Expertise. Uczestnik licznych kursów i konferencji w Polsce i za granicą. Kilkukrotnie prowadził warsztaty z zakresu ortopedii psów i kotów oraz wykładał na konferencjach weterynaryjnych. Z przyjemnością uczestniczy w wydarzeniach branżowych, które traktuje jak wyjątkowe okazje do spotkań i wymiany doświadczeń środowiska weterynaryjnego w Polsce. Prywatnie mąż, ojciec czwórki dzieci. W wolnych chwilach śpiewa w amatorskim zespole.

Magdalena Żuber

Magda jest Trenerką Vethink Academy, która poza prowadzeniem szkoleń i warsztatów, wspiera nas również przy tworzeniu wszystkich projektów. Równolegle prowadzi studio świadomego rozwoju ‘Ohana Czuła Przestrzeń’ w sercu Nowego Sącza. Trenerka Mentalna, Terapeutka Spa&Wellness, Redaktor Lifestyle, Event Manager, managerka z ponad 10 letnim doświadczeniem. Instruktorka pracy z ciałem, twórczyni programu Joga 4 Żywiołów oraz kursu Złap Oddech. Autorka e-booków. Organizatorka warsztatów i wyjazdów typu wellness. Z wykształcenia mgr inż. zootechnik UR w Krakowie ze studiami podyplomowymi z analityki laboratoryjnej w ochronie środowiska na UP w Lublinie. Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą weterynaryjną. Przez 5 lat pracowała w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynaryjnym w Krakowie a przez 13 lat w stadninach koni i gospodarstwach rolnych w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Była współzałożycielką i managerem jednej z największych przychodni weterynaryjnych w Krakowie, w której rozwijała swój zawód-pasję do zwierząt i pracy z ludźmi. Łącząc swoje zamiłowanie do rozwoju osobistego, nieszablonowego podejścia do życia, innowacji zarówno technologicznych jak i zarządzania zasobami ludzkimi została absolwentką Akademii Trenerów Mentalnych pod okiem Jakuba B. Bączka (trenera mentalnego takich osobistości jak Robert Lewandowski). Od ponad 6 lat nieustannie pracuje w treningu mentalnym indywidualnie i w grupach, w Polsce i za granicą. Jest multipasjonatką w życiu zawodowym i prywatnym. Uwielbia podróże i różnorodność jaką wnoszą w jej codzienność. Lubi poznawać ludzi i łączyć inicjatywy. Serce podzielone ma na tętniące życiem miasto i spokojną małą wieś. Niesie ze sobą energie i empatie pracując w nurcie ruchu i emocji. Głównymi obszarami jej pracy są strefa wellbeing, wellness i work-life balance

  • Organizator: Budowanie relacji z opiekunem opartej na zaufaniu - źródło przewagi konkurencyjnej współczesnych praktyk weterynaryjnych
Importuj do Kalendarza Google