Behawiorysta kotów – kurs zawodowy

Behawiorystyka

Cel kursu:

Zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu obserwowania zachowań kotów oraz diagnozowania i terapii niepożądanych zachowań kotów.

Lokalizacja

Kijowska 3, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

dr n. wet. Jagna Kudła

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Od 2005r., po ukończeniu kursu European School for Advanced Veterinary Studies “Behavioural Medicine I”, w ramach ogólnej praktyki lekarskiej zajmuje się terapią zaburzeń zachowania u psów i kotów.

mgr tech. wet. Maria Habrowska

Od 2010r. prowadzi praktykę behawioralną psów i kotów. Wykładowca i współautor studiów podyplomowych: "Studium Kot: Zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne" na UW, Członek Polskiego Towarzystwa Etologicznego i European Society of Veterinary Clinical Ethology (ESVCE), a także członek założyciel Stowarzyszenia Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej. Certyfikowany członek International Association of Animal Behavior Consultants.

  • Organizator: Behawiorysta kotów - kurs zawodowy
    Nasza szkoła od ponad 20 lat kształci w zawodach weterynaryjnych i rolniczych. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku pracy, lecz działamy tylko w obrębie branż, na których się doskonale znamy.
Importuj do Kalendarza Google