Badanie zmian patologicznych i rozrostowych narządów jamy brzusznej – zapalenie czy nowotwór?

Ultrasonografia
Firma POZYTRON Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Badanie zmian patologicznych i rozrostowych narządów jamy brzusznej - zapalenie czy nowotwór?”, które odbędzie się 22 lipca 2021 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie zostanie przeprowadzone przez lek. wet. Jarosława Sałka, który na co dzień zajmuje się chirurgią, ultrasonografią oraz endoskopią zwierząt.
Koszt szkolenia wynosi 190 zł.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie dostarczone za pomocą firmy InPost - paczkomat.
Faktura za uczestnictwo w szkoleniu w kwocie 190 zł zostanie wystawiona po szkoleniu i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.

Harmonogram szkolenia:

  1. Zasady badania zmian patologicznych, rozrostowych i odpowiednie nazewnictwo
  2. Zestawienie najczęściej występujących zmian na terenie narządów wewnętrznych - przypadki kliniczne
  3. Badania dodatkowe konieczne do postawienia rozpoznania
  4. Biopsja pod kontrolą USG
  5. Pytania i odpowiedzi - dyskusja
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037

lek. wet. Jarosław Sałek

Absolwent Wydziału Weterynaryjnego UWM w Olsztynie. Obecnie kończy studia specjalizacyjne z chirurgii weterynaryjnej we Wrocławiu. W codziennej praktyce zajmuje się chirurgią, ultrasonografią oraz endoskopią. Ciągle doskonali swoje umiejętności ultrasonograficzne oraz chirurgiczne na licznych kursach i szkoleniach. Autor wielu artykułów z zakresu chirurgii i ortopedii m.in. na temat zastosowania syntetyczynej wiskoprotezy w chorobach zwyrodnieniowych stawów, wykorzystania osocza bogatopłytkowego w terapii chorób stawów czy występowaniu hemangiosarcomy u psów.

  • Organizator: Badanie zmian patologicznych i rozrostowych narządów jamy brzusznej - zapalenie czy nowotwór?
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google