Badanie USG w praktyce weterynaryjnej, doskonalenie umiejętności 26 ListopadLis 2022 09:00 - 27 ListopadLis 2022 15:00ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 140, Kielce, Polska
Ultrasonografia

Szkolenie przeznaczone jest dla lekarzy weterynarii rutynowo wykonujących badanie USG psów i kotów, chcących zgłębić technikę badania narządów szyi, trudno-dostępnych narządów jamy brzusznej, technik badania dopplerowskiego i biopsji pod kontrolą USG. Szkolenie nie jest przeznaczone dla osób początkujących, bez doświadczenia w badaniu USG. Zajęcia praktyczne odbywać się będą na aparatach Chison, Wisonic, Fujifilm, Esaote w małych 4-5 osobowych grupach.

Zapisy oraz ramowy program szkolenia znajdą Państwo pod linkiem: https://usgtrener.pl/szkolenie/badanie-usg-w-praktyce-weterynaryjnej-doskonalenie-umiejetnosci-lek-wet-jan-lorenc-dr-n-wet-wojciech-kinda-3/

UWAGA!

Na nasze szkolenia mogą Państwo uzyskać DOFINANSOWANIE od 50% do 80% wartości szkolenia, gdyż są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych.

Kontakt:

Justyna Nowak, tel.: 518 295 904, mail: j.nowak@usgtrener.pl

Agata Rosłan, tel.: 518 295 896, mail: a.roslan@usgtrener.pl

  • Organizator: Badanie USG w praktyce weterynaryjnej, doskonalenie umiejętności
    USG Trener to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne dedykowane lekarzom i personelowi medycznemu. Współpracując z kadrą Profesorską i lekarzami o ogromnym doświadczeniu, praktykami z najważniejszych ośrodków medycznych, świadomie przyczyniamy się do ciągłego podwyższania jakości i efektywności opieki medycznej. Wszystkie szkolenia w USG Trener to zajęcia praktyczne pod nadzorem doświadczonych Ekspertów, wsparte bogatą częścią teoretyczną. Szkolimy zawsze w małych podgrupach 4-5 osobowych, którym towarzyszy dedykowany ekspert ultrasonografii. Posiadamy własne Centrum Szkoleniowe wyposażone w najwyższej klasy aparaty USG producentów FUJIFILM, Philips, Chison. Spółka USG Trener wpisana jest do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Szkolenia mają wartość od 8 do 27 punktów edukacyjnych, w zależności od rodzaju szkolenia. USG Trener dla potwierdzenia jakości swoich usług uzyskał certyfikat SUS 2.0. Certyfikat potwierdza spełnienie norm i standardów usług szkoleniowo-rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 140, Kielce, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Przychodnia Weterynaryjna Cztery Łapy

  • Harmonogram
  • Prelegenci
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

DR N. WET. WOJCIECH KINDA

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Po odbyciu stażu w dwóch wrocławskich gabinetach weterynaryjnych, został zatrudniony w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Katedry i Kliniki Chirurgii na macierzystej uczelni, gdzie nieprzerwanie wykonuje badania RTG, USG, zajmuje się także tomografią komputerową. Autor wielu publikacji z dziedziny radiologii.

LEK. WET. JAN LORENC

Po zakończeniu studiów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu w 2008 roku podjął pracę na tamtejszej Katedrze i Klinice Chirurgii w Pracowni Diagnostyki Obrazowej, gdzie dzięki znanym specjalistom zaczął zdobywać niezbędne do pracy klinicznej doświadczenie. W 2010 roku został członkiem European Association of Veterinary Diagnostic Imaging. Regularnie uczestniczy w sympozjach i kongresach międzynarodowych uzupełniając wiedzę niezbędną do pracy w zakresie ultrasonografii i radiografii. Od 2016 roku członek zarządu Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Poza pracą kliniczną i dydaktyczną entuzjasta ornitologii i gier strategicznych.

LEK. WET. WIKTORIA ŁUKASZEWICZ-GAJDA

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu rocznik 2012 – 2017. Po ukończonych studiach skupiona na budowaniu doświadczenia z diagnostyki obrazowej, które zdobywała od najlepszych specjalistów, a także na licznych konferencjach oraz szkoleniach. Współpracuje z wieloma przychodniami w zakresie konsultacji radiologicznych i ultrasonograficznych. Od 2019 chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi, poprzez organizowane kursy i szkolenia. Amator sportów rowerowych, turystyki górskiej oraz dobrej kuchni.

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org