ANESTEZJOLOGIA WETERYNARYJNA moduł 2

Anestezjologia

Certyfikowane szkolenie online

Data: 25.02.2024r. godz. 10:00

Prelegent: lek. wet. Dominika Ostrowska

PLAN SZKOLENIA:

MODUŁ 2:
1. Leki do znieczulenia,
2. Leczenie przeciwbólowe,
3. Podział ASA,
4. Monitoring pacjenta podczas znieczulenia,
5. Płynoterapia pacjenta w znieczuleniu, CRI,
6. Najczęstsze powikłania podczas znieczulenia,
7. Reanimacja krążeniowo oddechowa pacjenta,
8. Znieczulenie zdrowego pacjenta do zabiegów kastracji.
W cenie:
- 5 x 45 min wykładu na żywo wraz z możliwością zadania pytań do prowadzącego oraz sesją Q&A,
- 30 dni dostępu do nagrania ze szkolenia,
- materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed szkoleniem),
- certyfikat uczestnictwa.
Cena: 249,00zł (Wystawiamy fakturę VAT)
Dostępne są również: Moduł 1 - nagranie
Moduł 3 - rejestracja na spotkanie na żywo
Każdy kursant, który ukończy trzy moduły szkoleniowe otrzyma certyfikat ukończenia całego szkolenia w formie papierowej.

lek. wet. Dominika Ostrowska

Informacje o prelegencie:  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w Polsce w 2017 roku. Od razu po studiach zaczęła pracować w lecznicy całodobowej, gdzie zdobywała doświadczenie w różnych dyscyplinach medycyny weterynaryjnej. Przez pierwsze cztery lata zawodowej pracy nie opuszczała bloku operacyjnego, gdzie zdobyła nieocenione doświadczenie w anestezjologii i chirurgii. Po przeprowadzce do Francji w 2021 roku zrozumiała, że bardziej interesuje ją ratowanie życia w najczystszej postaci. Od roku robi asystenturę w stanach nagłych i na intensywnej terapii w Weterynaryjnym Centrum Hospitalizacyjnym  Frègis w Paryżu, aktualnie jednej z trzech największych klinik w Europie. Żywi głębokie przekonanie, że nawet najbardziej stresujące sytuacje na oddziale ratunkowym są do okiełznania dla każdego. Wystarczy posiąść odpowiednie odruchy, adaptować się do wyćwiczonych protokołów i dobrze zakwalifikować problemy. Choć nasza praca jest często ograniczona czasem i wiąże się z niepewnym rokowaniem, to tylko zgłębiając tajniki najcięższych stanów i wierząc we wciąż rozwijające się możliwości, możemy dawać naszym czworonożnym podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie.

  • Organizator: ANESTEZJOLOGIA WETERYNARYJNA moduł 2
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google