Zoopsycholog - kurs zawodowy 01 KwiecieńKwi 2023Kijowska 3, Warszawa, Polska
Behawiorystyka

Kurs ma charakter zajęć teoretyczno-praktycznych. Część teoretyczną obejmują wykłady. Część praktyczna to praca ze zwierzętami towarzyszącymi w sali zajęć oraz w terenie.

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z charakterystyką zawodu zoopsychologa i wdrożenie ich do pracy w tej dziedzinie. Uczestnicy odbywający kurs zostaną zaznajomieni z obserwacją zachowań zwierząt i ich diagnozowaniem. Kursanci dowiedzą się też jak dobrać terapię do niepożądanych zachowań zwierząt.

Po odbyciu kursu uczestnicy zdobywają możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub świadczenia usług behawiorystycznych w przychodniach, lecznicach małych zwierząt, szkołach dla psów, schroniskach dla bezdomnych zwierząt. Kurs umożliwia też podejmowanie pracy ze zwierzęciem w domu właściciela lub w terenie.

  • Organizator: Zoopsycholog - kurs zawodowy
    Nasza szkoła od ponad 20 lat kształci w zawodach weterynaryjnych i rolniczych. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku pracy, lecz działamy tylko w obrębie branż, na których się doskonale znamy.
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

Kijowska 3, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Prelegenci
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dr n. wet. Jagna Kudła

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Po ukończeniu kursu European School for Advanced Veterinary Studies “Behavioural Medicine I”, w ramach ogólnej praktyki lekarskiej zajmuje się również terapią zaburzeń zachowania u psów i kotów. Jest autorką pierwszej w Polsce pracy doktorskiej z dziedziny weterynaryjnej medycyny behawioralnej. Aktywnie współpracuje z czasopismami weterynaryjnymi i o tematyce zwierzęcej, w których publikuje artykuły poświęcone zachowaniu psów i kotów. Członek Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, Polskiego Towarzystwa Etologicznego i European Society of Veterinary Clinical Ethology (ESVCE), a także członek założyciel Stowarzyszenia Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej.

Katarzyna Iwańczuk

Behawiorysta, Instruktor Szkolenia Psów, Wykładowca,Sędzia Rally Obedience, Instruktor Agility, Instruktor Handlingu, Trener Profilaktyki Pogryzień

tech. wet. Maria Habrowska

Wykładowca i współautor studiów podyplomowych: "Studium Kot: Zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne" na UW, Członek Polskiego Towarzystwa Etologicznego i European Society of Veterinary Clinical Ethology (ESVCE), a także członek założyciel Stowarzyszenia Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej. Certyfikowany członek International Association of Animal Behavior Consultants.

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org