Staż w Dermawecie dla 1 os.

Choroby wewnętrzneCytologiaDermatologiaDiagnostyka laboratoryjnaEndokrynologiaImmunologia

Z przyjemnością zapraszamy na czterodniowe szkolenie „Praktyczny kurs dermatologii psów i kotów czyli konsultacje dermatologiczne razem”, który odbędzie się 12-15 czerwca 2023 r. w gabinecie Dermawet (Warszawa, ul. Odyńca).

Kurs będzie prowadzony przez Joannę Karaś-Tęczę, lekarkę od lat specjalizującą się w dermatologii weterynaryjnej i cytologii dermatologicznej, znaną z wykładów w kraju i za granicą, oraz przez Ewę Konarzewską.

Szkolenie polega na asyście przy przyjmowaniu pacjentów dermatologicznych, wykonywaniu wszelkich badań dodatkowych, łącznie z testami śródskórnymi, badaniem lampą Wooda, pobieraniem bioptatów i ocenianiu preparatów cytologicznych. Kurs trwa codziennie od 9:00 do godziny 19:30. Gwarantujemy 20 pacjentów każdego dnia. W szkoleniu bierze tylko 1 osoba, co gwarantuje wysoki stopień interakcji pomiędzy uczestnikiem a wykładowcą.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 3700 zł brutto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach. W trakcie kursu nie są przewidziane przerwy ale w kuchni na stole będzie dostępne śniadanie i lunch, a kawa i inne napoje dostępne cały dzień. Przerwę uczestnik robi według uznania.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Ewa Konarzewska

Joanna Karaś-Tęcza

  • Organizator: Staż w Dermawecie dla 1 os.
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google