Raporty cytologiczne z Francesco Carranim

CytologiaDermatologiaDiagnostyka laboratoryjna

Z przyjemnością zapraszamy na kurs „Raporty cytologiczne”, który odbędzie się 9-10 września 2023 r. w sali wykładowej Gabinetu Dermatologicznego dla Psów i Kotów DERMAWET przy ul. Odyńca 37 lok. 1/2 w Warszawie lub w najbliższej okolicy (ul. Naruszewicza).

Kurs będzie prowadzony przez dr. Francesco Carraniego z Pizy we Włoszech, lekarza z ponad 20-letnią praktyką kliniczną, prowadzącego kursy we Włoszech i w Polsce od ponad 10 lat. Doktor Carrani ma unikalny dar do przekazywania wiedzy. Uczy nas jak w logiczny i powtarzalny sposób rozpracowywać nawet najtrudniejsze cytologiczne przypadki. Zwraca uwagę zarówno na całościowy obraz jak i na szczegóły oraz niuanse dostrzegalne tylko dla wytrawnego specjalisty.

Spotkanie jest dedykowane osobom zainteresowanym pogłębianiem wiedzy z dziedziny cytologii na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Kurs jest oparty na przypadkach klinicznych, pracy własnej z mikroskopem, a nie na teorii. Prezentowane przypadki są ciekawe, momentami zaskakujące, o zróżnicowanym poziomie trudności.

Spotkanie jest przeznaczone zarówno dla osób pracujących w laboratoriach, jak i lekarzy-praktyków. Poprzez uczenie się prawidłowego pisania raportu, poznajemy jak w systematyczny i trafny sposób interpretować preparaty cytologiczne. Każdy oglądany pod mikroskopem przypadek jest sfotografowany i opisany w materiałach kursowych dostępnych w języku polskim i angielskim. Przykładowe raporty mogą stanowić wzór do samodzielnego sporządzania profesjonalnych opisów preparatów w codziennej praktyce. Przekazana wiedza umożliwi każdej uczestniczącej w kursie osobie nabyć umiejętności sporządzania rzetelnego, specjalistycznego raportu cytologicznego oraz podniesienia swoich kwalifikacji.  W trakcie kursu istnieje możliwość skonsultowania własnych, trudnych przypadków z prowadzącym. Kurs będzie tłumaczony z języka angielskiego na język polski.

W kursie bierze udział nie więcej niż 18 osób, co gwarantuje wysoki stopień interakcji pomiędzy uczestnikami a wykładowcą podczas praktycznej części warsztatów.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 2337 zł brutto (1900 netto) płatne jednorazowo lub w dwóch ratach.

Ze względów organizacyjnych spotkanie zostanie podzielone na dwa dni i łącznie potrwa ok. 9 h. Dzień pierwszy (sobota) 14:30-18:30, dzień drugi (niedziela) 8:30-13:00. W sobotę zapewniamy przekąski na słodko i słono, w niedzielę śniadanie o 10:00 oraz obiad o 13:00.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Francesco Carrani

  • Organizator: Raporty cytologiczne z Francesco Carranim
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google